Hea teada

Registreerimine

Registreerida on võimalik kohapeal võistluspäeva hommikul kuni kl 11.30-ni. Tasumine toimub sularahas.
Stardimaterjalide väljastamine toimub 19. septembril 2020 kell 9.00 – 11.30 Rapla Selveri parklas asuvast sekretariaadist.

Rada, start, finiš

Põhijooksude stardi-finišipaik asub Rapla Selveri ees parklas. Rada kulgeb Rapla linna tänavatel ja on tähistatud. Osavõtjad peavad ohutuse huvides järgima liikluse korraldajate märguandeid.

Lastejooksud toimuvad 2020. aastal Sadolin Spordihoone ees.

Pesemine, pakihoid, tualetid

Võistluskeskuses sekretariaadi telgis on avatud pakihoid, mis on kõikidele tasuta.
Tualetid asuvad Rapla Selveri kõrval platsil.
Pesemisvõimalus on Sadolin Spordihoones (Viljandi maantee 69a, Rapla). 

Üldinfo

Osavõtjatele tagatakse teenindus stardis ja rajal, rinnanumber koos kiibiga, infoleht, ajavõtt, tulemus lõpuprotokollis, teenindus joogipunktides ja finišis, autasustamine, vajadusel esmaabi kogu raja ulatuses, katkestajate transport finišisse.
HOIA PAREMALE! Juhul kui soovid võtta rahulikult, hoia raja paremale poole. Nii saavad kiiremad osalejad sujuvalt mööduda raja vasakult poolt.
PANE TÄHELE! Palume valida läbimiseks sobiv tempo, mis tagab rajal ja finišis hea enesetunde ning aitab vältida terviserikkeid.

Ajavõtt

Ajavõtt toimub kiibiga, mis on kinnitatud rinnanumbri külge! Kiipi ei tohi eemaldada. Võistlusnumber tuleb kinnitada rinnale ja säilitada seal kogu võistluse vältel stardist finišijoone ületamiseni!
Pärast jooksu saad tulemusi vaadata: www.championchip.ee/

Osavõtjad

Osavõtt VIII Rapla Selveri Suurjooksust toimub omal vastutusel. Osavõtja vastutab rajale minnes ise oma tervisliku seisundi eest.
Osavõtja kinnitab rajale minnes, et omab piisavat füüsilist võimekust raja läbimiseks ja terviserikke korral pöördub raja vabatahtlike või meditsiinitöötajate poole (meedikud asuvad lava ja Rappeli keskuse vahel)

Stardigrupid

21,1 km
I stardigrupp 1-400

10 km
I stardigrupp 401-500
II stardigrupp 501-…

5 km
I stardigrupp 2001-2100
II stardigrupp 2101-…

Stardigrupid moodustatakse eelregistreerunute vahel. Eliitvõistlejad paigutatakse I stardigruppi individuaalselt. Startimise ohutust ja turvalisust silmas pidades, võivad korraldajad paigutada esimesse stardigruppi ka hiljem registreerunud Eesti Kergejõustikuliidus litsentseeritud sportlasi.

Vanusegrupid

P/T (2002-noorem), M/N (1981-2001), M40/N40 (1971-1980), M50/N50 (1961-1970), M60/N60 (1960 ja varem sündinud).
Finišiprotokollis tuuakse välja võistleja koht üldjärjestuses ja oma vanuseklassis.