II Rapla Selveri Suurjooksu tulemused, 01.06.2014

 

10km

Koht Nr Nimi Aeg Vanusekl. Koht Vkl Klubi/kool
1 2 Ibrahim Mukunga Wachura    29:42.5 M 1 Keenia
2 630 Sergei Tserepannikov    30:51.7 M 2 Stamina Arcotransport jooksutiim
3 219 Priit Lehismets    31:41.6 M 3 Stamina Arcotransport jooksutiim
4 449 Kaupo Sasmin    31:51.0 M 4 Sparta
5 116 Jaanus Kallaste    32:22.4 M 5 Stamina Arcotransport jooksutiim
6 236 Ralf Lipp    32:24.0 M 6 Sportkeskus.ee
7 263 Alexey Markov    32:38.7 M 7 TÜASK
8 400 Hardo Reinart    32:47.0 M 8 TÜASK
9 287 Karl Mäe    32:48.2 P20 1 SK Altius
10 234 Tõnu Lillelaid    33:21.6 M 9 Sparta Spordiselts
11 672 Argo Jõesoo    33:50.6 M 10  
12 80 Indrek Ilumäe    34:00.6 M 11  
13 625 Bert Tippi    34:03.4 M 12 treeningplaan.ee
14 622 Natalia Sokolova    34:06.8 N 1 CycleOn
15 559 Ago Veilberg    34:07.6 M50 1 Tamsalu
16 245 Lauri Luik    34:13.2 M 13 Läänemaa KJK
17 264 Marti Medar    34:19.3 P20 2 Stamina Arcotransport jooksutiim
18 140 Ain Kilk    34:37.8 M40 1 Eesti Worldloppeti Klubi
19 341 Olav Paris    34:50.3 M 14 VAK staier
20 620 Tarmo Reitsnik    35:09.7 M40 2 Stamina SK
21 250 Christjan Lään    35:13.0 M40 3 Täppsportlased
22 528 Indrek Tärno    35:22.7 M40 4  
23 653 Uku Kruusamägi    35:24.2 P20 3  
24 597 Risto Ütsmüts    35:29.7 M40 5 Rapla Jooksuklubi
25 216 Mait Leemet    35:33.6 M 15 Treeningpartner
26 45 Kristjan Enno    35:38.5 M40 6  
27 255 Tarmo Maiste    35:42.2 M 16  
28 85 Ahto Jakson    35:45.2 M40 7 Täppsportlased
29 491 Toomas Tarm    35:51.7 M40 8 sportkeskus.ee
30 272 Madis Mets    35:52.0 M 17  
31 110 Taavi Kala    35:57.3 M 18  
32 493 Gaabriel Tavits    35:59.4 M40 9 Weekend Warriors II
33 621 Priit Simson    36:01.2 M 19 Elva Jooksusari
34 405 Alar Ridamäe    36:01.7 M40 10 Sparta
35 547 Kristjan Vares    36:02.7 M 20 Vak Staier
36 540 Lauri Valdmaa    36:03.7 M 21  
37 403 Kalvi Reivelt    36:04.7 M40 11 www.vihmavesi.ee
38 482 Evelin Talts    36:10.8 N 2  
39 44 Lauri Enn    36:12.0 M 22  
40 474 Janar Säkk    36:27.5 M 23  
41 172 Kaspar Kukk    36:30.9 M 24 SK Keremeister
42 180 AARE KUTSAR    36:34.6 M 25 undercovers
43 11 Marion Adusoo    36:41.0 M 26 Jooksupartner
44 282 Indrek Mumm    36:43.0 M40 12 Sparta
45 336 Kalle Palling    36:57.3 M 27  
46 173 Kaisa Kukk    36:57.9 N 3 Sparta
47 163 Alar Krautman    37:04.7 M40 13 Krautmani Terviseakadeemia
48 175 Aleksandr Kuleshov    37:10.8 M 28 Dresseur MTÜ
49 141 Hanno Kindel    37:21.4 M40 14 Täppsportlased
50 22 Olga Andrejeva    37:39.8 N 4 Stamina Arcotransport jooksutiim
51 526 Grete Tõnne    37:47.0 N 5 EMÜ Spordiklubi
52 337 Mart Palm    37:49.9 M 29  
53 544 Marko Valter    37:58.7 M 30 SK Jooksupartner
54 295 Ahti Männik    38:03.3 M 31  
55 563 Kristiina Verevmägi    38:04.4 N 6 Täppsportlased
56 498 Aaro Tiiksaar    38:17.3 M 32 5XA
57 571 Riivo Vilgo    38:17.4 M 33 Raplamaa Tublid Maratoonarid
58 307 Rainer Nisloni    38:18.6 M 34  
59 38 Jan Dubrovski    38:20.8 M 35  
60 251 Viktor Lääts    38:26.4 M60 1  
61 9 Marius Aave    38:29.6 M 36 RTA Tarbatu
62 290 Tambet Mäe    38:29.7 M 37 Kahe Silla Klubi
63 187 Priit Kuuskla    38:35.6 M 38 SK Aaspere
64 392 Raigo Reemi    38:36.6 M 39  
65 306 Dmitri Nikolajev    38:36.9 M40 15  
66 375 Priit Põlgast    38:37.9 M 40  
67 560 Neeme-Rain Velleste    38:38.4 M 41 21CC
68 256 Margus Maiste    38:47.1 M 42  
69 667 Priit Kõiv    38:49.4 M 43  
70 76 Erkki Hummal    38:52.1 M40 16 SPARTA
71 8 Hanno Aaste    39:02.1 M 44  
72 112 Urmas Kaljurand    39:03.9 M50 2 Stamina
73 235 Vello Lillipuu    39:05.8 M40 17 VAK Staier
74 301 Karl-Gustav Nagel    39:06.9 P20 4 SK Aaspere
75 55 Mihkel GILL    39:14.3 M 45  
76 369 Rain Praks    39:19.3 M 46  
77 496 Anu Teppo    39:21.9 N 7 Sparta
78 156 Erkki Koppel    39:27.8 M 47 Sparta
79 292 Meelis Mölter    39:35.6 M 48 Harju KEK RSK
80 53 Algo Eskla    39:38.0 M 49  
81 167 Raido Krimm    39:38.9 M 50 JK Jalgpallihaigla
82 59 Janno Greenbaum    39:40.8 M40 18 Grant Thornton Rimess
83 411 Enno Rohelpuu    39:42.4 M40 19 SK Võhma
84 558 Erki Veeroos    39:43.2 M 51  
85 93 Tanel Juns    39:44.1 M 52  
86 669 Silver Reinart    39:47.1 M 53  
87 198 Radek Küttis    39:48.1 M40 20  
88 437 Heigo SAAR    39:48.6 M40 21  
89 673 Relika Mell    39:49.7 N 8  
90 35 Sergei Bessonov    39:49.8 M 54 AF-Automaatika
91 534 Renat Vafin    39:54.6 M40 22 Skype
92 670 Madis Salus    39:58.9 M 55  
93 131 Villu Kask    40:00.8 M40 23 SK Aaspere
94 495 Urmas Telling    40:01.6 M50 3 Lahden Ahkera
95 535 Annika Vaher    40:03.7 N40 1 JK Sarma
96 383 Ilmar Raap    40:05.1 M40 24 meie
97 233 Urmas Liin    40:07.9 M 56 TÜASK Fitnessklubi
98 302 Georg-Harald Nagel    40:08.7 P20 5 SK Aaspere
99 436 Johann Saamann    40:15.5 P20 6  
100 588 Kain Väljaots    40:18.1 M40 25 Viru Tull
101 517 Tiina Tross    40:18.5 N40 2 Täppsportlased
102 293 Margit Mälter    40:25.6 N40 3 Sparta
103 139 Mart Kiilas    40:27.6 M 57 Selver
104 327 Risto Paane    40:29.6 M 58  
105 136 Leho Kesk    40:36.3 M 59  
106 490 Lauri Tanner    40:38.0 M 60 Läänemaa kjk
107 65 Mart Haas    40:38.7 M 61  
108 308 Janar Novitski    40:42.8 M 62  
109 406 Rando Riks    40:48.8 M 63 SK Aaspere
110 132 Raigo Kasu    40:51.9 P20 7  
111 160 Meelis Koskaru    40:52.0 M 64 MTA Spordiklubi
112 106 Lauri Jürjen    40:55.8 M 65 SK Jooksupartner
113 388 Taavi Raudsaar    40:58.5 M 66 Eesti Panga Spordiklubi
114 299 Ainar Münt    40:59.6 M 67 Roosna-Alliku Pakiauto
115 422 Priit Roosnupp    40:59.9 M40 26  
116 57 Jakob Gill    41:01.1 P20 8  
117 67 Rene Haavre    41:13.7 M 68  
118 595 Urmas Ärm    41:15.8 M40 27  
119 94 Jaago Jõeleht    41:16.4 M40 28 Hansa SK
120 193 Janek Käärd    41:16.8 M 69 Elujooks
121 68 Erkki Haljastamm    41:19.2 M 70  
122 617 Arvi Palutaja    41:20.1 M40 29 Expert Tehnikakauplused
123 665 Eveli Kurg    41:21.6 N 9  
124 355 Kristjan Peterson    41:25.3 M 71  
125 518 Kaarel Truu    41:26.0 M 72  
126 668 Avo aas    41:26.5 M 73  
127 184 Jaanus Kuusk    41:31.0 M 74 SPARTA
128 524 Harry Tuul    41:32.9 M 75 Äripäeva spordiklubi
129 485 Tarvi Tameri    41:34.7 M 76  
130 47 Karl Erlenheim    41:37.6 M 77  
131 48 Siim ERLENHEIM    41:37.8 M 78  
132 74 Einar Hillep    41:44.5 M40 30 Justiitsministeerium
133 100 Jarmo Jõgis    41:47.0 M 79 Jalajälg AS
134 536 Märt Vahtra    41:47.8 M 80  
135 655 Allar Valge    41:51.4 P20 9  
136 674 Markus Erik Volke    41:53.2 M 81  
137 123 Tiit Karja    41:54.0 M40 31 Kuldsed Käed rulluisuklubi
138 549 Mikk Varik    41:59.4 P20 10 Perekond Varik
139 166 Ringo Krilovs    42:00.0 M 82  
140 258 Asko Mander    42:01.0 P20 11 Kose Korvpalliklubi
141 228 Kaia Lepik    42:01.6 N 10 Täppsportlased
142 62 Rain Gussev    42:03.4 M 83  
143 275 Ain Mihkelson    42:05.2 M40 32 Hansa SK
144 390 Rain Raun    42:06.1 M40 33  
145 513 Marko Tooming    42:07.0 M 84  
146 138 Indrek Kesperi    42:07.4 M 85  
147 596 Kairin Ööpik    42:07.8 N 11  
148 514 Liliana Torn    42:08.4 N40 4  
149 199 Meelika Laasma    42:09.0 N40 5  
150 324 Vambo Oolberg    42:09.6 M40 34  
151 243 Priit Lopsik    42:11.8 M 86 Hansa SK
152 330 Kaido Paju    42:12.7 M50 4  
153 5 Kaspar Aarna    42:13.5 M 87  
154 585 Ela Vulla    42:13.9 N 12 Kjk ViKe
155 151 Madis Kokla    42:14.5 M50 5  
156 527 Stella Täht    42:15.2 N 13 TallinnStrong
157 40 Siim Eensoo    42:15.4 P20 12  
158 43 Eik Eller    42:25.5 M50 6 AS Maves
159 418 Heiki Roomet    42:29.7 M 88  
160 548 Ott Varik    42:30.7 M 89 Viljandi HC
161 128 Taavi Kasela    42:31.5 M 90  
162 210 Leho Laja    42:31.8 M40 35 SK Jooksupartner
163 666 Andre Lomaka    42:32.3 M 91  
164 480 Tõnis Tali    42:34.6 M 92 Hawaii Express
165 657 Helger Õun    42:37.1 P16 1  
166 143 Peeter Kirpu    42:38.2 M60 2 tappsportlased
167 359 Manuela Pihlap    42:38.8 N 14 Silikaat Grupp
168 122 Kristjan Kannike    42:42.5 M 93  
169 241 Eero Loonurm    42:47.0 M 94  
170 456 Kersti Sild    42:50.8 N 15 EMÜ Spordiklubi
171 73 Viljar Hiienõmm    42:54.5 M40 36 Täppsportlased
172 232 Mattias Liht    42:55.5 P20 13  
173 17 Alvar Alamaa    42:58.4 M 95  
174 475 Allan Särg    42:59.9 M 96  
175 285 Eerik Muuli    43:01.4 M 97  
176 607 Marge Kikas    43:02.7 N 16 JK Must Puudel
177 386 Brit Rammul    43:02.9 N 17  
178 416 Arvi Romandi    43:07.1 M 98 Alavere Spordiklubi
179 438 Laur Saar    43:08.3 M40 37 TC2000
180 523 Marko Tutt    43:09.2 M 99  
181 79 Igor Ignatenko    43:10.3 M40 38 SK Saarde
182 326 Martin Osmin    43:12.4 M 100 TriSmile
183 649 Kimmo Paap    43:15.4 M 101  
184 70 Rain Hallimäe    43:16.8 M50 7  
185 34 Galina BERNAT    43:18.7 N50 1 STAMINA
186 188 Aivar Kuusmik    43:19.2 M40 39  
187 389 Raivo RAUDSEPP    43:19.6 M50 8  
188 7 Kauri Aaslaid    43:21.4 M 102 HRX
189 455 Arno Sibul    43:23.2 M 103  
190 16 Taimar Ala    43:24.5 M 104  
191 182 Madis Kuurmann    43:24.6 M 105  
192 271 Madis Merivoo    43:27.5 M50 9  
193 101 Karl Jõumees    43:31.3 P20 14 Suusaklubi Jõulu
194 450 Tauno Sau    43:33.6 M 106  
195 444 Jüri SAKKEUS    43:38.3 M60 3 Jooksupartner
196 71 Kalju Hanni    43:45.5 M40 40  
197 246 Vahur Lukin    43:46.1 M 107 Leksi 44
198 254 Sten Maasik    43:46.7 M 108  
199 467 Ragnar Soovik    43:50.4 M 109  
200 634 Villu Zirnask    43:51.4 M40 41  
201 564 Sten VESIALLIK    43:53.3 M 110 WÜRTH AS
202 469 Roman STARTSEV    43:54.3 M 111 Edisoft
203 508 Tuuli Tomingas    43:55.4 T20 1 Sk biathlon
204 203 Marek Lahe    43:57.4 M 112  
205 223 Sven Lehtmets    43:59.3 M 113  
206 471 Marilin Sulg    44:02.5 N 18 Täppsportlased
207 612 Ando Meerbach    44:08.2 M 114 SK Fiile
208 530 Airi Undrits    44:12.2 N 19 Tartu Suusaklubi
209 590 Laas Õun    44:12.4 M 115  
210 69 Rene Hallemaa    44:16.4 M 116 Tartu Ülikooli Spordiklubi
211 177 Peeter Kurg    44:17.1 M 117  
212 28 Allart Assavi    44:17.6 M 118  
213 186 Karle Kuusk    44:19.8 M40 42  
214 149 Dzintar Klavan    44:20.6 M50 10 hk purikad
215 484 Mikk Talvik    44:24.9 M 119  
216 402 Vardo Reinvart    44:25.5 M 120  
217 663 Taavi Tilk    44:25.9 M 121 MTÜ Paide-Türi Rahvajooks
218 629 Lauri Toom    44:26.4 M40 43 ERSO
219 361 Roman Pille    44:31.1 M 122  
220 516 Tarvo Treier    44:32.8 M 123  
221 323 Taivo Olesk    44:34.8 M 124  
222 217 Loviisa Lees    44:35.2 T20 2 Nõmme Spordiklubi
223 296 Merle Männik    44:38.1 N40 6 Täppsportlased
224 259 Jaan Mandriks    44:42.9 M 125  
225 31 Aleksandr Baranov    44:43.8 M60 4 JK Start
226 457 Ly Sillanurm    44:44.8 N40 7 Täppsportlased MTÜ
227 419 Hannes Roomet    44:46.7 M60 5  
228 472 Jaanus Suvi    44:47.5 M 126 Rapla
229 404 Lex Rennit    44:54.2 M50 11 Albe Team
230 664 Kadi Ainsaar    44:57.6 M 127 SAK Tartu
231 374 Avo Puusepp    44:57.8 M40 44  
232 257 Sulev Mander    44:57.9 M40 45 Kose Korvpalliklubi
233 378 Karl Pärlist    45:00.4 M 128  
234 344 Hugo Paulus    45:00.8 M50 12  
235 647 Ahti Nurme    45:12.0 M 129  
236 231 Rauno Liebenau    45:16.2 M 130 Selver
237 652 Andre Lall    45:18.8 M 131  
238 473 Urmas Suvorov    45:18.8 M40 46 Täppsportlased
239 316 Tõnu Näks    45:20.2 M40 47 Trismile
240 310 Kristiina Nurk    45:20.3 N40 8 Sparta
241 51 Rait Ermann    45:20.6 M 132 Rademar
242 545 Järvi Valter    45:20.9 N50 2  
243 554 Maikel Veelain    45:21.2 M 133  
244 641 Janno Kuusk    45:22.1 M 134  
245 566 Marko Vest    45:23.1 P20 15  
246 183 Klarika Kuusk    45:26.3 N40 9  
247 519 Peeter Tubli    45:28.3 M 135 OK Koperaator
248 483 Tauri Talu    45:28.7 M40 48  
249 650 Henry Bakler    45:29.2 M 136  
250 442 Rauno Saidla    45:33.8 M 137  
251 130 Janek Kasela    45:35.7 M40 49  
252 577 Maret Volens    45:38.2 N40 10 Sparta
253 77 Kersti Härm    45:38.4 N 20 MTÜ Spordiselts
254 407 Veiko Ristissaar    45:40.2 M 138 Sisekaitseakadeemia
255 529 Lauri Ulm    45:44.9 M 139  
256 6 Kaido Aaslaid    45:47.4 M40 50  
257 283 Aksel Musting    45:51.6 M50 13  
258 202 Arnold Laasu    45:51.7 M50 14 SK Saarde
259 229 Rainer Lepik    45:54.7 M 140  
260 137 Liilia Kesküla    45:59.5 N50 3 Kaerepere naiskodukaitse
261 387 Margus Randmäe    46:01.7 M 141 Kahe Silla Klubi
262 134 Kaspar Kaur    46:01.8 M 142 Sparta
263 342 Tõnu Park    46:02.4 M40 51 Täppsportlased
264 423 Einar Rosin    46:03.8 M 143  
265 567 Elari Vettik    46:03.9 M 144 Sportland Eesti AS
266 319 Rain Ojala    46:08.2 M40 52  
267 147 Allan Kiviselg    46:09.5 M 145 Sparta
268 658 Olev Kitvel    46:10.4 M40 53  
269 553 Ermo Veelain    46:10.5 M50 15  
270 613 Ander Märkhain    46:11.0 M 146 Expert Tehnikakauplused
271 1274 Kaidi Irval    46:11.1 N 21  
272 430 Andrus Ründal    46:16.5 M50 16 Maa-amet
273 121 Margit Kannel    46:16.8 N 22 eratreening.ee
274 315 Joosep Näks    46:17.6 P16 2  
275 654 Arwed Puusalu    46:18.6 M50 17  
276 631 Aarne Vasarik    46:21.4 M 147 21CC
277 460 Marko Simkin    46:22.7 M 148  
278 505 Tarmo Tohv    46:25.8 M 149 CoPartner OÜ
279 237 Indrek Lippa    46:26.3 M40 54  
280 371 Lennart Pulk    46:31.3 M40 55  
281 515 Jana Treier    46:34.7 N 23  
282 353 Triin PETERSON    46:36.9 N40 11 Sparta
283 14 Ain Ainsaar    46:37.1 M40 56 Sparta
284 320 Raimond Ojalill    46:40.8 M 150  
285 391 Heiki Rebane    46:49.6 M 151 Kroko
286 445 Janno Salben    46:52.3 M 152  
287 608 Katrin Koor    47:00.1 N 24  
288 118 Kristo Kamratov    47:01.2 M 153  
289 420 Marika Roopärg    47:04.4 N40 12 TriSmile
290 398 Oliver Reinaas    47:05.6 P20 16  
291 32 Jelena Beljantseva    47:06.6 N 25  
292 208 Toomas Laimets    47:06.7 M50 18  
293 431 Timmu Ründal    47:08.1 M 154  
294 209 Silver Laiv    47:08.5 M40 57  
295 142 Sirje Kink    47:10.8 N40 13  
296 470 Herki Sulend    47:12.0 M 155 Tallinn
297 30 Andrey AVANESOV    47:12.3 M50 19 EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI
298 522 Kristjan Tulp    47:14.0 M 156  
299 127 Kaido Karussaar    47:15.4 M40 58  
300 10 Priit Aavik    47:15.6 M 157  
301 610 Einar Lillo    47:16.7 M40 59 Pirita JK RELIIKVIA
302 36 Siim Boitsov    47:17.8 M 158 CoPartner OÜ
303 274 Tea Mey    47:19.4 N40 14  
304 468 Zaira Sorokina    47:24.5 N40 15  
305 56 Paul GILL    47:26.2 M40 60  
306 410 Ronald Rohde    47:27.3 M 159  
307 105 Tiit Jüriöö    47:29.8 M50 20  
308 502 Andres Tinkus    47:32.8 M 160 Kahe Silla Klubi
309 119 Ando Kangur    47:33.2 M40 61 Liebherr.com
310 266 Raivo Meier    47:33.2 M60 6 Hermes
311 646 Kristjan Männa    47:36.9 M40 62  
312 135 Kallo Keelmann    47:43.3 M 161  
313 380 Taavi Pärn    47:43.8 M 162  
314 373 Märt Puusepp    47:44.7 M 163 Jalajälg AS
315 262 Kaido Marjak    47:45.2 M40 63  
316 358 Jekaterina Pihlak    47:47.2 N40 16  
317 632 Taavi Vasserman    47:49.1 M 164 JK Must Puudel
318 453 Eedi Sepp    47:50.5 M 165  
319 75 Priit Hiob    47:51.0 M 166 Jooksupartner
320 281 Raimo Muinaste    47:51.5 M 167  
321 476 Stanislav Štõkov    47:54.5 M 168  
322 439 Laura Saar    47:58.2 N 26  
323 328 Mare Padu    47:58.7 N 27  
324 370 Viljo Prantsus    48:06.9 M40 64 SK Võhma
325 23 Margus Andresson    48:08.7 M40 65 Kaitsejõudude SK
326 249 Rainer Lõhmus    48:10.9 M 169  
327 218 Jaan Lehismets    48:12.9 M 170  
328 29 Ave Aun    48:15.0 N 28 Sparta
329 111 Kaupo Kaljumets    48:16.7 M 171 MTÜ Alumoto
330 525 Jüri Tuvik    48:17.2 M 172  
331 443 Tarmo Saidla    48:28.2 M 173 ABB Spordiklubi
332 84 Ranne Jakobi    48:29.4 M40 66  
333 511 Ave Toomet    48:32.9 N 29 Sparta
334 546 Evert Varblas    48:38.6 M50 21  
335 196 Toomas Kürsa    48:42.7 P20 17  
336 98 Elizabeth Jõgi    48:46.6 T16 1 Albe Team
337 349 Evelin Pellenen    48:50.9 N 30  
338 54 LJUDMILLA GETMAN    48:54.4 N50 4 JK START
339 211 Sandri Laurand    49:07.6 M 174  
340 365 Keidi Possul    49:10.5 N 31  
341 225 Tõnis Leier    49:11.6 M60 7 Raplamaa Rattaklubi KoMo
342 95 Kaja Jõemets    49:13.4 N40 17 Mitš
343 579 Karl Joonas Volke    49:14.9 P20 18  
344 91 Kairit Johanson    49:15.7 N 32 Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
345 347 Sigre Peetrimägi    49:18.1 N 33  
346 642 Viljar Koppel    49:18.2 M 175 TriSmile
347 638 Ago Ambur    49:19.9 P20 19  
348 435 Gert Saamann    49:22.0 M40 67 JOKA
349 226 Maive Leif    49:22.0 N40 18 JOKA
350 538 Hillar Vainjärv    49:22.2 M60 8 EKVA
351 288 Martin Mäe    49:23.2 M 176  
352 286 Viktor Muuli    49:25.9 M40 68  
353 318 Lehar Oha    49:29.8 M 177 FSW Vabamaadlus
354 66 Birgit Haasmaa    49:30.1 N 34  
355 333 Martin Palksaar    49:31.0 M 178 Õhuvägi
356 332 Ain Pajula    49:33.6 M40 69  
357 58 Galina GLADÕŠEVA    49:34.8 N50 5 Mitš
358 425 Mati Ruul    49:36.8 M50 22  
359 678 Kadri Kesküla    49:38.0 N 35  
360 645 Andres Kalf    49:38.6 M40 70  
361 82 Marek Ivanov    49:38.6 M40 71  
362 325 Katrin Oolmets    49:41.5 N 36  
363 181 Tarmo Kuurmaa    49:55.5 M 179 Technobalt Eesti OÜ
364 509 Eigo Tomson    49:55.6 M 180  
365 489 Raido Tamme    49:56.1 M 181  
366 659 Eve Kitvel    49:57.8 N40 19  
367 294 Lauri Mänd    50:06.1 M 182 Nabala Kohalikud Koprad
368 63 Valeri Guškov    50:10.0 M 183 Selver
369 441 Pille Sabolotni    50:14.6 N40 20  
370 594 Kaili Õunapuu-Seidelberg    50:17.8 N 37 Õunapuu
371 348 Siim Peetrimägi    50:18.7 M 184  
372 148 Andres Kivisild    50:19.7 P20 20  
373 440 Evert Saarnak    50:22.6 P16 3 Sukl Jõulu
374 329 Sirle Pai    50:24.8 N 38 Sparta
375 699 Mati Lilliallik    50:26.5 M40 72 SÜKK
376 379 Karel Pärn    50:27.4 P16 4 RXT
377 81 Sergei Istsenko    50:35.6 M50 23 MTÜ Eesti Posti Spordiklubi
378 204 Riina Lahe    50:41.2 N40 21  
379 27 Hargo Arulaane    50:45.6 M 185  
380 492 Veiko Tarvis    50:45.7 M40 73  
381 531 Rain Unga    50:47.4 M 186  
382 366 Kaidi Possul    50:51.7 N 39  
383 104 Tarvo Jürimäe    50:52.1 M 187  
384 448 Karin Sangla    50:55.8 N40 22  
385 446 Maret Salumäe    50:57.4 N 40  
386 207 Ain Laidoja    50:59.9 M40 74 Külvandu SK
387 309 Andrus Nummert    51:07.6 M 188  
388 120 Ants Kann    51:08.5 M 189  
389 604 Henry Kaldas    51:08.9 M 190 Expert Tehnikakauplused
390 384 Kärt Radik    51:14.3 N40 23 Porter Racing
391 556 Joel Veermäe    51:22.5 M 191 Spordiürituste Korraldamise Klubi
392 376 Indrek Päri    51:25.6 M 192  
393 146 Raino Kivioja    51:26.1 M 193  
394 432 Elo Rüütel    51:34.9 N 41  
395 103 Mihkel Jürimaa    51:36.6 M 194  
396 83 Aivar Jaeski    51:38.6 M40 75  
397 574 Terje Vingisaar    51:39.7 N 42  
398 305 Margus NIGOL    51:44.8 M40 76 Stratum
399 242 Andrei Lopsik    51:45.7 M50 24 Eesti Energia Spordiklubi
400 273 Anneli Metsmaa    51:46.2 N 43 BauEst
401 190 Tarvi Kõpper    51:52.4 M40 77 Eesti AGA Spordiklubi MTÜ
402 618 Katre Paulman    51:54.0 N 44 DSV Spordiklubi MTÜ
403 506 Tarmo Tohver    51:56.4 M40 78 Kaevanduste Spordiklubi
404 212 Mai Laurimaa    51:57.3 N 45 Kaitseliit Rapla Malev
405 363 Natalja Pinna    51:57.7 N 46  
406 533 Kirsti Vaabel    52:00.7 N40 24 Sparta
407 651 Kaido Karjus    52:00.9 M40 79  
408 52 Ingrit Ernits    52:01.2 N40 25  
409 313 Raivo Nõmmik    52:04.0 M 195 Jalajälg AS
410 240 Ivo Loigo    52:05.6 M 196  
411 393 Marie Reimann    52:06.1 N 47  
412 452 Sulo Saulep    52:07.0 M 197  
413 129 Kaiu Kasela    52:08.6 N40 26  
414 213 Andrus Laurimaa    52:10.9 M40 80 Kaitseliit Rapla Malev
415 331 Heivi Pajula    52:12.5 N40 27  
416 277 Marju Mikli    52:14.3 N40 28  
417 421 Romet Roosalu    52:15.1 M 198 Advokaadibüroo Greinoman & CO
418 247 Mattias Erik Lundqvist    52:18.6 M 199  
419 335 Vahur Palksaar    52:28.1 M50 25  
420 636 Marina Runno    52:28.3 N50 6  
421 580 Liina Volmerson    52:32.1 N 48 Eesti AGA Spordiklubi
422 291 Heli Mäesepp    52:34.5 N 49 SPARTA
423 616 Raul Omel    52:34.9 M40 81  
424 21 Kristjan Anderson    52:35.8 M 200  
425 26 ANNELI ARU    52:37.2 N 50 Läänemaa KJK
426 268 Kristiine MELDRE    52:37.4 N 51  
427 614 Jaan Naaber    52:40.0 M 201 Expert Tehnikakauplused
428 174 Paula Helena Kuklane    52:48.7 T16 2  
429 543 Kerli Vals    52:50.0 N 52  
430 107 Kairit Kaasik    52:51.8 N40 29  
431 584 Linda Vooremäe    52:51.9 N40 30  
432 583 Gunnar Vooremäe    52:51.9 M50 26  
433 108 Katrin Kala    52:57.8 N 53  
434 479 Kaire Takjas    53:12.8 N40 31  
435 412 Mihkel Rohelpuu    53:15.7 P16 5 SK Võhma
436 364 Anne Pirn    53:16.6 N40 32  
437 169 Säde Mai Krusberg    53:17.1 T16 3  
438 637 Urmas Urva    53:19.1 M40 82 21CC
439 639 Hanna Kurvet    53:19.5 T16 4  
440 661 Maria Mekk    53:19.7 N 54  
441 87 Sirli Jaska    53:22.7 N 55  
442 368 Kärt Praks    53:24.5 N 56  
443 171 Katrin Kruusamägi    53:25.6 N 57  
444 626 Hugo Toll    53:26.1 M 202  
445 576 Arteemi Viss    53:28.8 M40 83 -
446 671 Tiina Mõniste    53:29.1 N 58  
447 477 Elena Žuravleva    53:30.3 N 59  
448 215 Saskia Undusk    53:41.9 N 60  
449 600 Janne Heinaru    53:44.0 N 61 Expert Tehnikakauplused
450 394 Reet Reimann    53:50.3 N40 33  
451 321 Anete Ojaste    53:54.2 N 62  
452 609 Ardo Küngas    54:03.2 M 203 Expert Tehnikakauplused
453 619 Kaisa Rääk    54:04.7 N 63  
454 360 Mirjam Piik    54:06.8 N 64  
455 648 Indrek Laasma    54:13.6 M 204  
456 194 Kadri Kööp    54:16.2 N 65  
457 61 Annely Gubinski    54:20.0 N40 34 Rapla SVK
458 463 Dmitry Smirnov    54:22.9 M 205 Sportland Eesti AS
459 486 Anne-Liis Tamm    54:26.5 N 66  
460 451 Raimo Saul    54:29.5 M 206  
461 253 Talvi Maasepp    54:29.5 N 67  
462 542 Katre Vallner    54:30.4 N 68 Sparta
463 582 Vello Voolaid    54:31.6 M50 27  
464 557 Eneli Veermäe    54:39.9 N 69 Sportland AS
465 623 Merit Sõrmus    54:52.5 N 70 MTÜ Spordiselts
466 317 Reino Oago    54:57.3 M 207  
467 381 Triin Pärna    54:59.5 N 71 Türi Sukeldujad
468 161 Kristina Kossinkova    55:01.2 N 72 TÜ ASK
469 537 Evelyn Vaik    55:16.2 T16 5  
470 168 Kätlin Kroll    55:20.8 N 73  
471 340 Marge Parbo    55:21.7 N40 35 Sparta
472 507 Merle Toirk    55:27.0 N 74  
473 569 Kaidar Viikman    55:31.8 M 208 Täppsportlased
474 18 Janne Aller    55:37.2 N 75  
475 561 Tanel Velli-Vällik    55:47.6 M 209  
476 279 Kaily Moks    55:48.0 N 76  
477 152 Käti Konno    55:51.1 N 77  
478 591 Uno Õunapuu    55:56.5 M60 9 ÕUNAPUU
479 434 Ergi Saak    55:57.1 M40 84 MTÜ Modern Walking
480 568 Marek Viiklaid    56:01.9 M 210  
481 284 Sille Mustonen    56:05.9 N 78  
482 350 Mari Pere    56:09.5 N 79  
483 238 Mare Liukanen    56:15.8 N60 1  
484 312 Pille Nurmis    56:17.3 N50 7  
485 102 Joel Järvela    56:22.5 M 211  
486 20 Helen Altmets    56:25.3 N 80 Sportland Eesti AS
487 4 Satu Annika Aalto    56:27.8 N40 36  
488 351 Helle Persitski    56:28.4 N40 37  
489 150 Laivi Koit    56:33.2 N 81  
490 656 Kai Kalvik    56:39.4 N40 38  
491 465 Ele Sokolov    56:44.1 N 82  
492 464 Tiit Sokolov    56:57.9 M40 85  
493 354 Marika PETERSON    57:08.7 T20 3 VAK Staier
494 581 Reet Volt    57:09.3 N 83 Viimsi Sport
495 488 Siiri Tamm    57:12.1 N 84  
496 578 Leidi Volke    57:17.9 N40 39  
497 395 Kertu Reimann    57:19.4 N 85  
498 117 Sirle Kalma    57:21.0 N 86 Advokaadibüroo Greinoman & CO
499 206 Reet Laidoja    57:28.2 N40 40 Külvandu SK
500 12 Mari Agarmaa    57:34.9 N 87 Advokaadibüroo LEXTAL
501 189 Anette Kõiv    57:35.4 T20 4  
502 185 Liisi Kuusk    57:39.5 N 88  
503 86 Viktoria Jallai    57:41.9 N 89  
504 415 Reelika Rohuste    57:45.8 N 90  
505 565 Riina Veskimäe    57:52.9 N 91 Sportland Eesti AS
506 3 Kaisa Aadna    58:04.9 N 92  
507 25 Hanna Arro    58:05.2 N 93  
508 269 Inge Merila    58:06.4 N 94  
509 570 Anastassia Vilderson    58:10.4 N 95  
510 487 Kadriann Tamm    58:13.1 N 96  
511 599 Helen Ainelo    58:14.7 N 97  
512 244 Kersti Luik    58:17.2 N 98  
513 165 Karolyn Krillo    58:22.5 N 99 Might just do it
514 72 Evely Heinpalu    58:26.0 N 100 Sportland Eesti AS
515 179 Liisi Kurvet    58:26.6 N 101  
516 362 Kaie Pilme    58:30.8 N 102  
517 550 Tiiu Varik    58:40.7 N 103 Perekond Varik
518 159 Peeter Korzets    58:49.6 M50 28  
519 42 Ave Ehavald    58:54.8 N 104  
520 372 Mari-Liis Puusalu    58:57.0 N 105 Jalajälg AS
521 178 Kristiina Kurg    58:59.4 N 106  
522 176 Aet Kull    59:40.7 N50 8  
523 162 Vladimir Kotsenkov    59:42.9 M60 10 JK Start
524 551 Diana Varik    59:43.3 N 107  
525 447 Silje Sander    59:43.9 N 108  
526 170 Piret Krutob    59:48.4 N40 41 ABB Spordiklubi
527 459 Anni Silm  1:00:05.6 N 109  
528 37 Signe Devine  1:00:16.9 N 110  
529 15 Andre Aitsen  1:00:22.8 M40 86  
530 414 Berit Rohtjärv  1:00:30.3 N 111 MTÜ Paide-Türi Rahvajooks
531 352 Tiina Pertelson  1:00:33.6 N 112 Perekond Varik
532 413 Birgit Rohtjärv  1:00:58.2 N 113 MTÜ Paide-Türi Rahvajooks
533 562 Siiri Vene  1:01:00.1 N 114 MTÜ Paide-Türi Rahvajooks
534 499 Dajana Tiitsaar  1:01:01.8 N 115 Eesti Energia Spordiklubi
535 367 Svetlana Poznahirko  1:01:05.3 N40 42  
536 195 Sirle Künnapas  1:01:08.2 N 116  
537 601 Andres Heinla  1:01:25.5 M 212 Expert Tehnikakauplused
538 304 Martin Neitsov  1:01:38.9 M 213  
539 428 Marleen Rämmeld  1:01:47.8 T20 5  
540 1266 Sigrid Illipe  1:01:54.4 T16 6 KOMO
541 504 Eve Tobias  1:01:57.9 N40 43 TriSmile
542 494 Leili Teeväli  1:02:01.3 N60 2 Kevek
543 200 Kerstin Laasma  1:02:11.6 T20 6  
544 481 Dane Tall  1:02:11.6 N 117  
545 662 Ann-Christine Allik  1:02:37.0 T20 7  
546 248 Merike LUTS  1:03:04.0 N50 9 Kanepi terviseklubi
547 300 Marika Müür  1:03:17.4 N50 10  
548 334 Lea Palksaar  1:03:23.8 N50 11  
549 270 Mehis Meriste  1:03:59.2 M50 29  
550 297 Sirle Mätas  1:05:44.4 N 118 Selver
551 503 Kersti Tirmaste  1:05:45.2 N 119  
552 461 Hille Sinivee  1:06:20.5 N 120 Selver
553 385 Eliisabeth Rajasalu  1:06:20.7 T16 7 Selver
554 676 Jane Laur  1:06:29.2 N 121 Sportland Eesti AS
555 677 Urmo Utar  1:06:29.4 M 214 Sportland Eesti AS
556 539 Evi Vaino  1:06:34.1 N60 3  
557 64 Katrin Gutman  1:06:37.9 N40 44  
558 252 Anni Lüll  1:06:55.0 N 122 Kahe Silla Klubi
559 633 Triin Voolaid  1:07:13.2 N 123 Expert Tehnikakauplused
560 593 Ene Õunapuu  1:07:34.3 N50 12 Õunapuu
561 592 Gerli Õunapuu  1:07:34.6 N 124 Õunapuu
562 628 Laura Tomson  1:07:49.7 T20 8  
563 454 Liina Sepp  1:08:05.0 N 125  
564 675 Merlin Nuiamäe  1:08:05.1 N 126  
565 205 Leila Lahtvee  1:08:26.9 N 127  
566 278 Mart Mikson  1:08:33.7 M50 30 Paide politseijaoskond
567 408 Rein Ristissaar  1:08:33.7 M50 31 Expolyo OÜ
568 575 Egert Virkunen  1:08:43.3 P20 21  
569 126 Annika Kartsepp  1:08:43.5 T20 9  
570 644 Mehis Oidsalu  1:09:01.4 M 215  
571 220 Kadri Lehiste  1:09:43.8 N 128 ABB Spordiklubi
572 157 Kerli Kore  1:10:02.1 N 129  
573 603 Kaidi Kalbus  1:10:13.4 T20 10  
574 1267 Kristin Kilter  1:11:19.1 T16 8 KOMO
575 429 Ain Rääbis  1:12:00.6 M40 87  
576 267 Kersti MELDRE  1:13:23.0 N50 13  
577 660 Marena Berk  1:13:50.9 N 130  
578 124 Kristin Karp  1:14:08.6 T20 11 Sportland Eesti AS
579 197 Tiia Kürsa  1:19:34.9 N50 14  
580 113 Aivar Kaljusaar  1:20:40.5 M50 32 Viljandi
581 345 Tiina PAUMETS  1:22:42.1 N50 15 Kanepi terviseklubi
582 478 Piia TAGEL  1:22:42.3 N50 16 Kanepi terviseklubi
583 115 Ülle KALLAS  1:22:42.4 N50 17 Kanepi terviseklubi
584 265 Vaike MEESAK  1:22:42.7 N50 18 Kanepi terviseklubi
585 338 Maria Papli  1:25:46.7 N 131  
586 33 Jon Bennett  1:25:47.6 M40 88  
587 192 Lea Kõre  1:26:03.7 N50 19  
588 109 Silvi Kala  1:26:08.8 N60 4  
589 191 Aivar Kõre  1:26:12.7 M50 33  
590 397 Nadia Reimann  1:26:27.5 N 132  
591 396 Erika Reimann  1:26:27.7 N60 5  
592 466 Kadri Soonberg  1:27:48.3 N 133  
593 615 Ave Okspuu  1:31:03.6 N 134 Reaalprojekt
594 602 Kairi Juurik  1:31:03.8 N 135  
595 280 Larissa Monahhova  1:31:07.2 N50 20 MTÜ Eesti Posti Spordiklubi
596 133 Riina Kaur  1:31:24.4 N50 21  
597 520 Tiina Tuhkur-Koch  1:31:26.0 N40 45  
598 500 Ants Tiitson  1:32:50.3 M40 89  
599 346 Evi Peet  1:32:50.3 N40 46  
600 41 Ülle EERIK  1:39:00.0 N60 6  
601 552 Piret Varret  1:44:00.9 N40 47  
602 50 Siiri Ermann  1:44:01.2 N 136  
603 90 Lukiina Johanson  1:44:02.5 N60 7