2017 - 10km tulemused

Koht Naised Nr Nimi Sünd Riik Elukoht Klubi Tulemus Kaotus Netoaeg Vkl Koht
1   1 ARGO JÕESOO 1988 EST LÄÄNEMAA HAAPSALU Läänemaa kergejõustiku klubi 00:31:26   00:31:26 M (1)
2   331 PRIIT LEHISMETS 1979 EST   Treeningpartner 00:31:56 00:00:31 00:31:56 M (2)
3   52 Tõnu Lillelaid 1980 EST Harju maakond Sparta 00:32:15 00:00:49 00:32:15 M (3)
4   62 Elar Vulla 1982 EST Lääne-Viru maakond KeskkonnaametKjk ViKe 00:32:33 00:01:08 00:32:33 M (4)
5   7 Anti Puustus 1984 EST Tartumaa TÜASK 00:32:35 00:01:10 00:32:35 M (5)
6   51 Sander Jürs 1985 EST Tallinn Teraapialaegas OÜ/SS Sparta 00:32:51 00:01:25 00:32:51 M (6)
7   423 Marek Nõmm 1979 EST Pärnu   00:32:53 00:01:27 00:32:52 M (7)
8   48 Mark Abner 1998 EST Harju maakond Treeningpartner Diadora Noortetiim 00:33:12 00:01:47 00:33:11 M18 (1)
9   53 KRISTO REINSALU 1977 EST Harju maakond Science in Sport 00:33:16 00:01:50 00:33:16 M40 (1)
10   8 INDREK ILUMÄE 1986 EST Harju maakond Treeningpartner Diadora Jooksutiim 00:33:45 00:02:20 00:33:45 M (8)
11   797 Martin Vilismäe 1989 EST Tartu   00:33:55 00:02:29 00:33:55 M (9)
12   5 Vjatšeslav Košelev 1968 EST Sillamäe KJK"Kalev" Sillamäe 00:33:58 00:02:33 00:33:58 M40 (2)
13   3 Marti Medar 1996 EST Tallinn TreeningpartnerDiadora noortetiim 00:34:22 00:02:56 00:34:22 M (10)
14   841 Indrek Teppo 1975 EST Tallinn   00:34:24 00:02:59 00:34:24 M40 (3)
15   58 Franko Reinhold 1997 EST Pärnu Täppsportlased 00:34:25 00:02:59 00:34:25 M (11)
16   780 KEVIN VÄLJAOTS 1993 EST Tallinn Täppsportlased 00:34:50 00:03:25 00:34:50 M (12)
17   11 Tarmo Reitsnik 1972 EST Tallinn Treeningpartner Diadora Jooksutiim 00:34:51 00:03:26 00:34:50 M40 (4)
18   14 Janar Juhkov 1987 EST Harju maakond Treeningpartner Diadora Jooksutiim 00:34:57 00:03:31 00:34:56 M (13)
19   21 VLADIMIR DEMJANTŠUK 1982 EST Jõelähtme vald Angry Boys 00:35:12 00:03:47 00:35:12 M (14)
20   430 Rainer Nisloni 1990 EST Tartu SK ProRunner 00:35:13 00:03:48 00:35:12 M (15)
21   576 Janno Roosimets 1991 EST Harju maakond Deloitte Audit/Sparta 00:35:14 00:03:48 00:35:12 M (16)
22   13 Ago Veilberg 1963 EST Lääne-Viru Kjk Vike 00:35:16 00:03:50 00:35:15 M50 (1)
23   831 Henek Tomson 1991 EST Saare maakond TREENINGPARTNER 00:35:22 00:03:57 00:35:20 M (17)
24   610 RAIN SEEPÕLD 1989 EST HARJUMAA TALLINN   00:35:25 00:03:59 00:35:24 M (18)
25   9 Martin Tamm 1988 EST Tallinn Finestmedia AS/Rapla Jooksuklubi 00:35:27 00:04:02 00:35:27 M (19)
26   18 Kait Vahter 1976 EST Tallinn Treeningpartner 00:35:35 00:04:09 00:35:33 M40 (5)
27   700 AARO TIIKSAAR 1978 EST Rae vald BE Group 00:35:45 00:04:19 00:35:45 M (20)
28   373 TIMO MÜÜR 1987 EST Tartu Sports Therapy 00:35:51 00:04:25 00:35:48 M (21)
29   70 Alar Abram 1972 EST Tallinn Saue Tammed 00:36:10 00:04:44 00:36:09 M40 (6)
30   46 ALARI LUMBERG 1982 EST Pärnu maakond Henkel Balti Operations OÜ/Treeningpartner 00:36:20 00:04:55 00:36:19 M (22)
31   16 Indrek Mumm 1968 EST Tallinn   00:36:21 00:04:56 00:36:20 M40 (7)
32   828 Meelis Peiker 1978 EST Pärnu   00:36:23 00:04:58 00:36:21 M (23)
33   15 Jan Dubrovski 1984 EST Tallinn Treeningpartner/Telia SK 00:36:25 00:04:59 00:36:23 M (24)
34   28 Avo Muromägi 1984 EST Tartu Raintree Estonia OÜ/Luik Triplets Running Club 00:36:26 00:05:00 00:36:25 M (25)
35   535 RAIDO RASPEL 1967 EST Harju maakond Treeningpartner 00:36:28 00:05:02 00:36:26 M50 (2)
36   518 JOEL PUULMANN 1978 EST   Sidepataljon/Sparta 00:36:29 00:05:03 00:36:27 M (26)
37   22 Raido Krimm 1982 EST Harju maakond Treeningpartner 00:36:30 00:05:04 00:36:28 M (27)
38   758 Kristjan Vares 1980 EST Tallinn Vak Staier 00:36:32 00:05:06 00:36:31 M (28)
39 (1) 10 Kaisa Kukk 1984 EST Tallinn Treeningpartner Diadora Jooksutiim 00:36:32 00:05:06 00:36:31 N (1)
40   55 Jaanus Mäe 1987 EST Pärnu maakond Pärnu Kahe Silla Klubi 00:36:37 00:05:11 00:36:36 M (29)
41   45 KAIN VÄLJAOTS 1974 EST Harju maakond Täppsportlased 00:36:37 00:05:12 00:36:36 M40 (8)
42   19 Siim Kambek 1988 EST Viljandi EKSL 00:36:42 00:05:17 00:36:41 M (30)
43 (2) 30 Moonika Pilli 1982 EST Rakvere SK Jooksupartner 00:36:43 00:05:17 00:36:40 N (2)
44   838 Andres Hellerma 1987 EST Harju maakond   00:36:44 00:05:19 00:36:42 M (31)
45   541 Steven Raudsepp 1984 EST Võru   00:36:45 00:05:19 00:36:43 M (32)
46   49 Ahto Jakson 1971 EST   SK ProRunner 00:36:46 00:05:20 00:36:45 M40 (9)
47   57 Tambet Mäe 1982 EST Harju maakond Pärnu Kahe Silla Klubi 00:36:51 00:05:26 00:36:51 M (33)
48   326 ALAN LEBRECHT 1978 EST   OÜ Balticantique 00:36:56 00:05:31 00:36:56 M (34)
49   471 Tiit Palu 1970 EST Tartu Teater Vanemuine 00:37:01 00:05:35 00:37:01 M40 (10)
50   60 Meelis Veilberg 1961 EST Lääne-Viru maakond Vike 00:37:02 00:05:36 00:37:01 M50 (3)
51   33 ASKO VALDMANN 1982 EST Tallinn Sparta 00:37:02 00:05:36 00:37:00 M (35)
52   635 TARASS SNITSARENKO 1982 EST Tallinn Treeningpartner 00:37:06 00:05:40 00:37:03 M (36)
53   26 Tiit Oinus 1987 EST Tartu SK ProRunner 00:37:10 00:05:44 00:37:08 M (37)
54   288 AARE KUTSAR 1980 EST Tallinn koperatiiv"Kukeke" 00:37:17 00:05:51 00:37:14 M (38)
55   24 Erkki Hummal 1973 EST Tallinn Sparta Spordiselts 00:37:22 00:05:56 00:37:19 M40 (11)
56   630 Valmar Sisask 1985 EST Antsla Espak Tartu AS 00:37:24 00:05:59 00:37:20 M (39)
57   201 Urmo Kallakas 1984 EST Tallinn Sparta 00:37:24 00:05:59 00:37:22 M (40)
58 (3) 6 MARI BOIKOV 1988 EST   Treeningpartner Diadora 00:37:28 00:06:02 00:37:26 N (3)
59   27 MADIS RAUS 1985 EST Rae vald Mooncascade/Jooksumaunod 00:37:30 00:06:05 00:37:29 M (41)
60   42 Enno Rohelpuu 1969 EST Viljandi SK Võhma 00:37:38 00:06:12 00:37:35 M40 (12)
61   39 Eduard Kimask 1972 EST Tallinn SK Jooksupartner 00:37:40 00:06:14 00:37:36 M40 (13)
62   462 Ursel Paap 1988 EST Lääne-Viru Suusahullud 00:37:53 00:06:27 00:37:50 M (42)
63   23 Priit Kajari 1968 EST Tallinn Sparta Spordiselts 00:37:54 00:06:29 00:37:52 M40 (14)
64   444 PRIIT OIDRAM 1983 EST Tartu TriSmile 00:37:59 00:06:33 00:37:56 M (43)
65   17 HEIGO SAAR 1969 EST Rae vald Treeningpartner 00:38:04 00:06:38 00:38:02 M40 (15)
66   653 Taavi Tali 1989 EST Pärnu maakond LHV/Jooksumaunod 00:38:04 00:06:39 00:38:03 M (44)
67   47 Jaanus Ruut 1981 EST Viljandi   00:38:07 00:06:42 00:38:07 M (45)
68   32 LAURI VALDMAA 1980 EST   SK Prorunner 00:38:10 00:06:44 00:38:10 M (46)
69   295 Gert Kuuskmäe 1991 EST Tallinn ABB/ABB Spordiklubi 00:38:11 00:06:45 00:38:07 M (47)
70   432 Janar Novitski 1980 EST Tallinn ABB Spordiklubi 00:38:11 00:06:45 00:38:07 M (48)
71   37 Maigo Matsalu 1963 EST Valga   00:38:24 00:06:58 00:38:21 M50 (4)
72 (4) 787 KRISTIINA VEREVMÄGI 1985 EST   Täppsportlased 00:38:27 00:07:02 00:38:25 N (4)
73   43 Tarmo Luik 1984 EST Tallinn Klubitu 00:38:31 00:07:05 00:38:28 M (49)
74   254 Kristjan Kokk 1989 EST Harju maakond Swedbank Spordiklubi/Sparta 00:38:32 00:07:06 00:38:26 M (50)
75   29 Jaan Õun 1984 EST   Täppsportlased 00:38:32 00:07:07 00:38:31 M (51)
76   34 Mart Kivi 1983 EST Harju maakond Sk Jooksupartner 00:38:34 00:07:08 00:38:30 M (52)
77   38 Tarvo Treier 1982 EST Tallinn Sparta 00:38:45 00:07:19 00:38:42 M (53)
78   41 Ragnar Virma 1992 EST Tallinn   00:38:45 00:07:20 00:38:43 M (54)
79   678 Janar Tähepõld 1987 EST HARJUMAA TALLINN ENSTO 00:38:46 00:07:20 00:38:41 M (55)
80   176 Heilo Järve 1972 EST Viljandi SK jooksupartner 00:38:50 00:07:24 00:38:41 M40 (16)
81   741 Renat Vafin 1973 EST Harju maakond   00:38:52 00:07:26 00:38:52 M40 (17)
82   198 Kalev Kalda 1989 EST Võru Sparta 00:38:53 00:07:27 00:38:47 M (56)
83   472 JAANUS PAPPEL 1971 EST Viimsi vald   00:38:54 00:07:28 00:38:51 M40 (18)
84 (5) 61 Hillevi Velba 1978 EST Jõhvi   00:38:54 00:07:29 00:38:52 N (5)
85 (6) 31 Liina Kivi 1983 EST Harju maakond SK Jooksupartner 00:39:02 00:07:36 00:38:59 N (6)
86   475 PRIIT PARTS 1976 EST   Täppsportlane 00:39:03 00:07:37 00:38:55 M40 (19)
87   286 Raimo Kurg 1982 EST Tartu   00:39:05 00:07:39 00:39:01 M (57)
88   434 Ahti Nuga 1984 EST Rapla   00:39:06 00:07:40 00:39:03 M (58)
89   35 Kaur Kuuskmäe 1991 EST Tallinn Run 00:39:11 00:07:46 00:39:09 M (59)
90   558 AIVAR REINAP 1968 EST Tallinn Täppsportlased 00:39:19 00:07:53 00:39:17 M40 (20)
91   422 Marden Nõmm 1984 EST Tallinn Coop Finants 00:39:23 00:07:58 00:39:19 M (60)
92   40 RADEK KÜTTIS 1972 EST Rapla SK Jooksupartner 00:39:24 00:07:58 00:39:20 M40 (21)
93   638 Sergei Sotsugov 1974 EST Tallinn   00:39:24 00:07:59 00:39:19 M40 (22)
94   54 KARRE LAURING 1964 EST Harju maakond SK ProRunner 00:39:27 00:08:01 00:39:24 M50 (5)
95   656 Tarvi Tameri 1984 EST Harju maakond   00:39:30 00:08:05 00:39:03 M (61)
96   636 KRISTO SOO 1993 EST Harjumaa/Tallinn   00:39:34 00:08:09 00:39:10 M (62)
97   665 Risto Tamme 1978 EST Tallinn Ektaco AS 00:39:34 00:08:09 00:39:33 M (63)
98   251 Silver Koit 1971 EST Põlva Treeningpartner 00:39:40 00:08:15 00:39:36 M40 (23)
99   832 Janno Kupper 1978 EST Tartu   00:39:41 00:08:16 00:39:31 M (64)
100   56 VAHUR MÄE 1980 EST PÄRNUMAA PÄRNU Pärnu Kahe Silla Klubi 00:39:46 00:08:20 00:39:46 M (65)
101   692 Targo Tennisberg 1978 EST Tartu   00:39:47 00:08:21 00:39:43 M (66)
102   555 RAIGO REEMI 1976 EST Raplamaa/Rapla   00:39:48 00:08:22 00:39:43 M40 (24)
103 (7) 59 Viivi-Anne Soots 1971 EST Tallinn Treeningpartner Diadora/Treeningpartner 00:39:50 00:08:24 00:39:47 N40 (1)
104   250 ERKI KOHO 1990 EST   Selver 00:39:53 00:08:27 00:39:45 M (67)
105   515 Björn Puna 1975 EST Tartu SK ProRunner 00:39:56 00:08:30 00:39:45 M40 (25)
106   605 Harry Säär 1994 EST Tallinn   00:39:59 00:08:33 00:39:56 M (68)
107   224 Janek Käärd 1977 EST Tallinn Puitkatused/Elujooks 00:40:00 00:08:35 00:39:54 M40 (26)
108 (8) 293 KLARIKA KUUSK 1970 EST Pärnu maakond Treeningpartner Diadora Jooksutiim 00:40:01 00:08:35 00:39:56 N40 (2)
109   285 Andres Kuningas 1974 EST Tallinn   00:40:18 00:08:53 00:40:12 M40 (27)
110   74 ÜLARI ALAMETS 1967 EST HARJUMAA TALLINN Central Baltic 00:40:20 00:08:55 00:40:18 M50 (6)
111   229 Tiit Kibuspuu 1965 EST Tartumaa   00:40:22 00:08:56 00:40:17 M50 (7)
112   781 Kristjan Värton 1974 EST Harju maakond SK Jooksupartner 00:40:25 00:09:00 00:40:16 M40 (28)
113   730 Priit Tuubel 1969 EST Tartu   00:40:30 00:09:04 00:40:26 M40 (29)
114 (9) 436 Kristiina Nurk 1974 EST Tallinn Treeningpartner 00:40:32 00:09:06 00:40:27 N40 (3)
115   808 Henrik Vospert 1989 EST Tartu   00:40:39 00:09:13 00:40:29 M (69)
116   410 Martin Milling 1990 EST Rapla maakond Swedbank spordiklubi 00:40:44 00:09:18 00:40:34 M (70)
117   680 Marek Tõnismäe 1975 EST Tallinn Koidu Suusaklubi 00:40:49 00:09:23 00:40:45 M40 (30)
118   233 Avo Kirsipuu 1967 EST Tallinn SK Kirss 00:40:49 00:09:24 00:40:41 M50 (8)
119 (10) 364 Saina Mamedova 2000 EST Sillamäe KJK"Kalev" Sillamäe 00:40:49 00:09:24 00:40:48 N16 (1)
120   190 Aivar Juhandi 1976 EST Tallinn Sparta 00:40:51 00:09:25 00:40:45 M40 (31)
121 (11) 834 Merlyn Lükk 1990 EST Harjumaa   00:40:53 00:09:27 00:40:50 N (7)
122   459 Remi Ott 2000 EST Lääne-Viru   00:40:59 00:09:33 00:40:54 M16 (1)
123   307 Jaanus Laidvee 1974 EST Tallinn   00:41:04 00:09:38 00:40:57 M40 (32)
124   192 Andre Kaaver 1983 EST Pärnu maakond Merlang OÜ 00:41:16 00:09:51 00:41:03 M (71)
125 (12) 470 Anne-Ly Palm 1976 EST Harju maakond SK Jooksupartner 00:41:18 00:09:52 00:41:12 N40 (4)
126   626 TRISTAN  AIK SILD 2005 EST   TreeningpartnerDiadora noortetiim 00:41:20 00:09:54 00:41:20 M16 (2)
127 (13) 315 Kristi Lasn 1980 EST Tallinn SK JOOKSUPARTNER 00:41:21 00:09:55 00:41:17 N (8)
128   738 Hektor Uustalo 1983 EST Tallinn klubitu mees 00:41:22 00:09:57 00:41:18 M (72)
129   491 Vitali Petristsev 1976 EST Tallinn ABB AS/ABB spordiklubi 00:41:24 00:09:59 00:41:01 M40 (33)
130   578 RAUL ROOTS 1990 EST   Eesti Energia AS/Eesti Energia Spordiklubi 00:41:29 00:10:04 00:41:23 M (73)
131   433 Silver Nuga 1987 EST Tartu   00:41:32 00:10:06 00:41:26 M (74)
132   274 Rivo Kristal 2000 EST Rapla maakond Pärnu Kutsehariduskeskus/MTÜ Märjamaa Korvpallikool 00:41:54 00:10:28 00:41:49 M16 (3)
133   507 TARMO POHLAK 1974 EST Tallinn SK Jooksupartner 00:41:56 00:10:30 00:41:47 M40 (34)
134   82 Martin Andla 1991 EST Pärnu maakond LHV 00:41:57 00:10:32 00:41:53 M (75)
135   122 Rando Ernits 1997 EST Tartu SK ProRunner 00:41:59 00:10:34 00:41:55 M (76)
136   97 Rauno Õismaa 1989 EST Tallinn MTA SK 00:41:59 00:10:34 00:41:58 M (77)
137   810 Igor Zahharov 1990 EST Viljandi maakond spordiselts 00:42:04 00:10:39 00:41:57 M (78)
138   794 Ando Viispert 1976 EST Tartu Ants Piibu bridžiklubi 00:42:05 00:10:39 00:41:54 M40 (35)
139   238 HENRIK JOHAN KITT 2005 EST Tallinn Spordiselts/Treeningpartner 00:42:05 00:10:39 00:42:03 M16 (4)
140   719 Tõnis Trummal 1989 EST Tallinn   00:42:07 00:10:42 00:42:03 M (79)
141   311 Ake Lang 1990 EST Tallinn ABB Spordiklubi 00:42:10 00:10:44 00:41:54 M (80)
142   681 Kaspar Teder 1980 EST Tallinn   00:42:11 00:10:45 00:42:03 M (81)
143   273 Rando Kristal 2002 EST Rapla maakond Valgu Põhikool/MTÜ Märjamaa Korvpallikool 00:42:13 00:10:47 00:42:07 M16 (5)
144   650 Janek Sumberg 1975 EST Valgamaa   00:42:13 00:10:48 00:41:52 M40 (36)
145   245 MARKO KIVISILD 1980 EST Tallinn ITK Inseneribüroo OÜ/ITK Spordiklubi 00:42:15 00:10:50 00:42:08 M (82)
146   50 Leho Laja 1971 EST Tallinn SK Jooksupartner 00:42:17 00:10:52 00:42:11 M40 (37)
147   577 Viljar Roosmaa 1985 EST Viljandi maakond CYCLON 00:42:22 00:10:56 00:42:13 M (83)
148 (14) 228 Kerti Kesküla 1993 EST Harju maakond   00:42:22 00:10:56 00:42:14 N (9)
149   405 Randel Mets 1986 EST Hiiumaa Extery 00:42:23 00:10:58 00:42:04 M (84)
150   783 Sven Veedla 1974 EST Pärnu maakond koopiatehas 00:42:26 00:11:00 00:42:12 M40 (38)
151   840 Argo Tuuletare 1980 EST     00:42:29 00:11:03 00:41:57 M (85)
152   826 Janek Vahtra 1973 EST Tallinn   00:42:30 00:11:05 00:42:20 M40 (39)
153   139 Pavel Guitar 1982 EST Tallinn Selver/Spordiselts 00:42:32 00:11:07 00:42:28 M (86)
154 (15) 753 KRISTEL VALLASTE 1978 EST   SK Jooksupartner 00:42:32 00:11:07 00:42:29 N (10)
155   539 Taavi Raudsaar 1983 EST Rapla Eesti Panga Spordiklubi 00:42:38 00:11:12 00:42:34 M (87)
156   453 VAMBO OOLBERG 1971 EST Tallinn   00:42:46 00:11:20 00:42:15 M40 (40)
157   72 Mirko Adari 1988 EST Tartu SK ProRunner 00:42:49 00:11:23 00:42:39 M (88)
158   196 Hargo Kalaus 1974 EST Tallinn   00:42:53 00:11:27 00:42:46 M40 (41)
159   325 Alar Lõhmus 1963 EST Viljandi Viljandi Põhjakotkas 00:42:53 00:11:28 00:42:31 M50 (9)
160   160 Matthew Hyde 1972 EST Harju maakond   00:42:57 00:11:31 00:42:38 M40 (42)
161   388 LAURI MÄND 1983 EST Tallinn   00:43:05 00:11:39 00:42:39 M (89)
162   140 Rain Gussev 1979 EST Harju maakond Päästeamet 00:43:10 00:11:44 00:43:03 M (90)
163   510 Mikk Prantsen 1989 EST Tallinn ABB Spordiklubi 00:43:10 00:11:45 00:42:36 M (91)
164   351 MADIS LOIT 1984 EST Tallinn   00:43:12 00:11:47 00:42:48 M (92)
165   708 HUGO TOLL 1976 EST Tallinn Geosoft OÜ/Täppsportlased 00:43:12 00:11:47 00:43:08 M40 (43)
166   255 Madis Kokla 1961 EST Tallinn SK Jooksupartner 00:43:13 00:11:47 00:43:03 M50 (10)
167   697 INDREK TIBAR 1977 EST Tallinn Tibar Familia 00:43:14 00:11:48 00:42:58 M40 (44)
168   827 Guido Bergmann 1964 EST Tartumaa SK PRORUNNER 00:43:20 00:11:55 00:43:15 M50 (11)
169   287 SANDER KUSMIN 1989 EST Raplamaa/Rapla   00:43:22 00:11:56 00:43:11 M (93)
170   497 Veiko Piho 1980 EST Viljandi   00:43:25 00:11:59 00:43:12 M (94)
171   796 Riivo Vilgo 1987 EST Tallinn Raplamaa Tublid Maratoonarid 00:43:26 00:12:00 00:43:06 M (95)
172   729 Marko Tutt 1987 EST Tallinn Treeningpartner 00:43:27 00:12:02 00:43:25 M (96)
173   540 Raivo Raudsepp 1964 EST Türi   00:43:32 00:12:06 00:43:15 M50 (12)
174   574 Jaanus Roosileht 1967 EST Järvamaa   00:43:37 00:12:11 00:43:29 M50 (13)
175   816 TARMO TÄPSI 1991 EST Raplamaa/Kaiu vald   00:43:38 00:12:13 00:43:24 M (97)
176   297 Rain Laager 1984 EST Lääne-Viru SPORDIGUURUD 00:43:39 00:12:13 00:43:13 M (98)
177   280 Illar Kukk 1962 EST Tallinn   00:43:42 00:12:16 00:43:30 M50 (14)
178   805 Harry Volke 1977 EST Harjumaa Tamrex 00:43:43 00:12:17 00:43:33 M40 (45)
179   184 KRISTO JESSE 1999 EST Valga SK ProRunner 00:43:44 00:12:18 00:43:39 M18 (2)
180   161 Margus Ibis 1967 EST Viljandi maakond   00:43:44 00:12:19 00:43:35 M50 (15)
181   728 KRISTJAN TULP 1981 EST Tallinn Treeningpartner 00:43:45 00:12:19 00:43:41 M (99)
182   773 Tarmo Välba 1966 EST Järvamaa keremeister 00:43:46 00:12:21 00:43:38 M50 (16)
183   332 Reigo Lehtla 1970 EST Tallinn SAKU MARATON 00:43:46 00:12:21 00:43:40 M40 (46)
184   167 TOIVO IVAINEN 1964 EST Tapa Toits 00:43:47 00:12:22 00:43:43 M50 (17)
185   490 HENDRIK PETERSON 2002 EST RAPLAMAA RAPLA Suusaklubi Jõulu 00:43:50 00:12:24 00:43:44 M16 (6)
186 (16) 107 IRINA BIZIAEVA 1984 EST Tallinn   00:43:54 00:12:28 00:43:42 N (11)
187   833 ALLAR PÄRT 1988 EST Kehtna vald   00:43:55 00:12:29 00:43:39 M (100)
188   760 Endre Varik 1981 EST Jõgeva maakond Spordiselts 00:43:57 00:12:32 00:43:46 M (101)
189 (17) 488 Triin Peterson 1971 EST Harju maakond Treeningpartner 00:43:59 00:12:33 00:43:54 N40 (5)
190   204 Janek Karbe 1972 EST Tallinn   00:44:01 00:12:35 00:43:45 M40 (47)
191   116 Eik Eller 1956 EST Tallinn AS Maves 00:44:03 00:12:37 00:43:57 M60 (1)
192   175 AVO JÄRV 1956 EST HARJUMAA Telia Eesti AS/Telia SK 00:44:04 00:12:38 00:43:54 M60 (2)
193   177 Illo Jõe 1987 EST Tallinn ABB/ABB Spordiklubi 00:44:04 00:12:39 00:43:49 M (102)
194   271 OLEG KOZLOV 1993 EST Tallinn   00:44:07 00:12:41 00:43:55 M (103)
195   677 Arne Türkson 1968 EST Tartu Medisoft AS/suusahullud 00:44:09 00:12:44 00:43:54 M40 (48)
196   387 Märt Mäll 1986 EST Viljandi sk jooksupartner 00:44:11 00:12:45 00:44:03 M (104)
197 (18) 746 Maigi Vaikla 1975 EST Võru SK ProRunner 00:44:11 00:12:46 00:44:00 N40 (6)
198   88 RAUNO ARIKE 2002 EST Viimsi vald Tallinna 21. Kool/Treeningpartner 00:44:12 00:12:46 00:44:10 M16 (7)
199   195 TARMO KAISLA 1982 EST Harju maakond   00:44:17 00:12:51 00:43:59 M (105)
200   589 Laur Saar 1966 EST Tallinn TC2000/MyFitness 00:44:18 00:12:52 00:43:56 M50 (18)
201   618 Veiko Sepp 1972 EST Tartu   00:44:20 00:12:54 00:44:01 M40 (49)
202   111 KASPARS EGLITIS 1983 EST HARJUMAA Coca-Cola HBC Eesti AS/Spordiselts 00:44:20 00:12:54 00:44:05 M (106)
203   586 Ako Russak 2001 EST Järvamaa   00:44:21 00:12:55 00:44:00 M16 (8)
204 (19) 151 Kadri Hekk 1986 EST Tallinn Swedbank Spordiklubi 00:44:21 00:12:56 00:44:03 N (12)
205 (20) 631 KÜLLI SIZASK 1987 EST RAPLAMAA KÄRU VALD   00:44:23 00:12:57 00:44:09 N (13)
206   588 Jüri Saar 1973 EST Tallinn ProRunner 00:44:24 00:12:58 00:44:12 M40 (50)
207   110 Oliver Eglit 1986 EST Tallinn LiVal Sport 00:44:25 00:12:59 00:44:19 M (107)
208 (21) 305 Kristiina Laht 1993 EST Tartu Selver 00:44:25 00:12:59 00:44:15 N (14)
209   172 Mihkel Jürimaa 1988 EST Tallinn   00:44:27 00:13:01 00:44:17 M (108)
210   419 Ragnar Nauka 1987 EST Tallinn Bestway Grupp OÜ 00:44:28 00:13:02 00:44:16 M (109)
211   402 Teedo Melts 1972 EST Harju maakond Sparta SK 00:44:30 00:13:04 00:44:19 M40 (51)
212   734 Rain Unga 1988 EST Tallinn   00:44:30 00:13:04 00:44:15 M (110)
213   806 Raul Volke 1980 EST Tallinn Tamrex 00:44:31 00:13:05 00:44:22 M (111)
214   170 ANDRES JAKOVLEV 1987 EST     00:44:33 00:13:07 00:44:08 M (112)
215 (22) 695 Evelin Terro 1981 EST Viljandi   00:44:35 00:13:09 00:44:27 N (15)
216   699 MIKK TIIDEMANN 1986 EST HARJUMAA MTÜ Spordiklubi Fortuna/SK Fortuna 00:44:37 00:13:11 00:44:32 M (113)
217   757 Taavi Varb 1977 EST Harju maakond JK Must Puudel 00:44:38 00:13:13 00:44:13 M40 (52)
218   508 Kristjan Poltimäe 1982 EST Tallinn   00:44:39 00:13:13 00:44:16 M (114)
219   145 ERKKI HALJASTAMM 1985 EST     00:44:39 00:13:13 00:44:06 M (115)
220   710 RAINI TOOM 1976 EST Tallinn   00:44:42 00:13:17 00:44:35 M40 (53)
221 (23) 804 Maret Volens 1971 EST Tallinn Treeningpartner 00:44:43 00:13:18 00:44:36 N40 (7)
222   384 Margus Mäeots 1980 EST     00:44:44 00:13:19 00:44:31 M (116)
223   65 KASPAR AARNA 1986 EST Kose vald   00:44:45 00:13:19 00:44:41 M (117)
224   686 Martin Teetsov 1985 EST Rapla   00:44:48 00:13:22 00:44:10 M (118)
225   79 KARMO ALTEBERG 1998 EST Raplamaa/Rapla Rapla Taipoksiklubi 00:44:49 00:13:23 00:44:47 M18 (3)
226 (24) 495 Jekaterina Pihlak 1970 EST Järvamaa   00:44:50 00:13:24 00:44:31 N40 (8)
227   263 Mihhail Kornõšev 1987 EST Tallinn Spordiselts 00:44:50 00:13:24 00:44:40 M (119)
228   365 Jaan Mandriks 1981 EST Rapla   00:44:54 00:13:28 00:44:34 M (120)
229 (25) 800 Egle Villik 1981 EST Tartu Sk Prorunner 00:44:54 00:13:28 00:44:38 N (16)
230 (26) 413 MARITA MONES 1987 EST   Sparta 00:44:56 00:13:30 00:44:41 N (17)
231   754 Andi Vallik 1980 EST     00:44:56 00:13:30 00:44:26 M (121)
232   136 JANNO GREENBAUM 1974 EST   Sparta 00:44:57 00:13:31 00:44:34 M40 (54)
233 (27) 173 Silja Jürs 1988 EST Harju maakond Teraapialaegas OÜ/Sparta 00:44:57 00:13:32 00:44:43 N (18)
234   309 Indrek Laineveer 1978 EST Tallinn MKM jooksuklubi 00:44:59 00:13:34 00:44:53 M (122)
235   427 Jonas Nõukas 1971 EST Pärnu maakond   00:45:00 00:13:35 00:44:41 M40 (55)
236   643 Roman Startsev 1978 EST Harju maakond docura.ee/docura.ee 00:45:02 00:13:36 00:44:35 M (123)
237   95 Kristjan Ööpik 1985 EST Tallinn Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ 00:45:04 00:13:39 00:44:49 M (124)
238   779 Risto Väljak 1994 EST Harju maakond Metos AS 00:45:05 00:13:39 00:44:52 M (125)
239   494 Ats Pihl 1990 EST Tallinn   00:45:06 00:13:41 00:44:51 M (126)
240 (28) 563 Ingrid Riipus 1980 EST Jõgevamaa   00:45:08 00:13:42 00:45:01 N (19)
241   811 DMITRY ZHINGEL 1984 EST Tallinn   00:45:08 00:13:43 00:44:53 M (127)
242   392 Toomas Männasoo 1974 EST Tallinn   00:45:15 00:13:49 00:45:08 M40 (56)
243   532 Krister Randver 1987 EST Tallinn SA KIK 00:45:15 00:13:49 00:44:58 M (128)
244   718 Kim Truija 1980 EST Tallinn Thaya Foorum OÜ/Thaya Shop&Salon 00:45:15 00:13:50 00:45:10 M (129)
245   461 Tõnu Paabstel 1984 EST Harju maakond   00:45:16 00:13:51 00:45:10 M (130)
246   807 ALAR VOOGLA 1987 EST Tallinn Lindomare OÜ 00:45:19 00:13:54 00:45:15 M (131)
247 (29) 278 Kristina Kuhi 1985 EST Harju   00:45:20 00:13:54 00:44:58 N (20)
248   549 TÕNIS RÄTSEP 1969 EST Tallinn   00:45:23 00:13:57 00:45:10 M40 (57)
249   400 Raivo Meitus 1966 EST Jõgeva SK ProRunner 00:45:25 00:13:59 00:45:14 M50 (19)
250   570 MARTTI ROOBA 1984 EST HARJUMAA TALLINN   00:45:27 00:14:02 00:45:20 M (132)
251 (30) 479 Loona Pärnakivi 1991 EST Tallinn   00:45:28 00:14:02 00:45:15 N (21)
252   634 Mark Slavin 1980 EST Tallinn RMIT/RMIT SK 00:45:33 00:14:07 00:44:54 M (133)
253   801 KAREL VIRKS 1985 EST Tallinn SK Koprad 00:45:33 00:14:07 00:45:29 M (134)
254   772 Meelis Välba 2001 EST Järvamaa Keremeister 00:45:34 00:14:09 00:45:14 M16 (9)
255   667 Raul Tammesalu 1985 EST Läänemaa Lingvist 00:45:36 00:14:10 00:45:16 M (135)
256   214 Janek Kasela 1974 EST Jõgeva   00:45:37 00:14:11 00:45:26 M40 (58)
257 (31) 215 BRITTA KASELA 2001 EST Jõgevamaa/Jõgeva   00:45:37 00:14:11 00:45:27 N16 (2)
258   227 Märt Kees 1984 EST Pärnu   00:45:39 00:14:14 00:45:28 M (136)
259   102 HENRY BAKLER 1982 EST HARJUMAA   00:45:40 00:14:14 00:45:27 M (137)
260   156 EINAR HILLEP 1970 EST   Justiitsministeerium 00:45:40 00:14:14 00:45:14 M40 (59)
261   269 Rene Kottisse 1977 EST Võru g4s eesti as 00:45:41 00:14:15 00:45:23 M40 (60)
262   522 Ahti Raba 1986 EST Tallinn Danske Bank/Danske Spordiklubi 00:45:41 00:14:16 00:45:15 M (138)
263 (32) 492 KERTTU PIHELGAS 1988 EST HARJUMAA TALLINN   00:45:42 00:14:17 00:45:38 N (22)
264   92 STANISLAV ŠTÕKOV 1989 EST Tallinn Nike+ Run Club 00:45:47 00:14:21 00:45:44 M (139)
265 (33) 824 Triinu Bergmann 1996 EST Tartu   00:45:54 00:14:28 00:45:49 N (23)
266   739 JAAK VAABEL 1989 EST Tartumaa/Tartu   00:45:55 00:14:29 00:45:38 M (140)
267   477 KAREL PÄRN 1999 EST     00:45:56 00:14:31 00:45:26 M18 (4)
268   736 Mart Usin 1979 EST Tallinn   00:45:57 00:14:32 00:45:48 M (141)
269 (34) 128 Katrin Gabrel 1978 EST Tartu   00:46:00 00:14:34 00:45:43 N (24)
270 (35) 168 KATRIIN IVANOV 1988 EST   Jooksupartner 00:46:03 00:14:37 00:45:54 N (25)
271   135 JANAR GRÖÖN 1981 EST Viljandimaa/Viljandi   00:46:07 00:14:41 00:45:58 M (142)
272   448 SIIM OJAKÕIV 1988 EST Türi vald   00:46:07 00:14:41 00:45:46 M (143)
273   374 Janar Müür 1978 EST Järvamaa PPA 00:46:10 00:14:44 00:45:51 M (144)
274   241 Andrus Kivari 1976 EST Tartu SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE 00:46:11 00:14:45 00:45:59 M40 (61)
275   457 Martti Orr 1992 EST Tallinn ABB/ABB Spordiklubi 00:46:11 00:14:46 00:46:04 M (145)
276   355 Priit Lopsik 1979 EST Tallinn Swedbank SK 00:46:13 00:14:47 00:46:06 M (146)
277   344 RAUNO LILLEPÕLD 1990 EST   Statistikaamet 00:46:15 00:14:49 00:46:01 M (147)
278   512 Lauri Preimann 1963 EST Rapla maakond   00:46:16 00:14:50 00:46:09 M50 (20)
279   813 AIVAR KUUSMIK 1966 EST Saku vald Tallinna Teede AS 00:46:22 00:14:56 00:46:02 M50 (21)
280 (36) 302 Inna Laansoo 1990 EST Rapla maakond   00:46:23 00:14:57 00:45:38 N (26)
281 (37) 397 LY MÄRSS 1976 EST LÄÄNEMAA RIDALA VALD altmõisa külalisemaja 00:46:23 00:14:57 00:46:09 N40 (9)
282   835 Juss Laansoo 1983 EST Rapla maakond   00:46:24 00:14:58 00:45:40 M (148)
283   642 Filipp Stanovoi 1992 EST Tallinn   00:46:26 00:15:00 00:45:59 M (149)
284   669 Kristjan Tammsaar 1984 EST Tartu SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE 00:46:28 00:15:02 00:46:15 M (150)
285   429 Andrus Nilk 1962 EST Harju Ajakiri Jooksja 00:46:28 00:15:02 00:46:01 M50 (22)
286   651 Janek Suuroja 1975 EST Tartu TÜ ASK Fitnessklubi 00:46:29 00:15:03 00:46:21 M40 (62)
287   390 RAUL MÄNDLA 1972 EST Harju maakond Täppsportlased 00:46:29 00:15:04 00:46:19 M40 (63)
288   368 Uno Markson 1957 EST Rapla Raikküla Vallavalitsus 00:46:31 00:15:06 00:46:19 M60 (3)
289 (38) 194 Elise Kaidme 1987 EST Tallinn   00:46:34 00:15:09 00:46:13 N (27)
290 (39) 113 Jaanika Eisan 1988 EST Tallinn   00:46:42 00:15:16 00:46:35 N (28)
291   421 Aarne Nõmberg 1962 EST Ida-Viru Eesti Energia Spordiklubi 00:46:43 00:15:17 00:46:37 M50 (23)
292   793 ALO VIIRMAA 1978 EST HARJUMAA TALLINN Sparta 00:46:46 00:15:21 00:46:15 M (151)
293   262 KASPAR KORK 1989 EST   Lindomare OÜ 00:46:47 00:15:22 00:46:17 M (152)
294   751 Kristjan Valgur 1989 EST Tartu   00:46:50 00:15:25 00:46:21 M (153)
295   846 RAUL METSHEIN 1966 EST Tallinn   00:46:53 00:15:28 00:46:28 M50 (24)
296   627 Meliko Siniorg 1975 EST Tartu   00:46:54 00:15:28 00:46:40 M40 (64)
297   261 Urmas Koor 1971 EST Tartu   00:46:56 00:15:30 00:46:36 M40 (65)
298   260 Ilmar Koolmeister 1979 EST Harju maakond   00:46:57 00:15:32 00:46:48 M (154)
299 (40) 106 Galina Bernat 1958 EST Harju maakond TREENINGPARTNER 00:46:59 00:15:34 00:46:56 N50 (1)
300   340 ANDRUS LEPP 1983 EST Harjumaa/Saku vald OÜ BauEst 00:47:06 00:15:40 00:46:37 M (155)
301   769 Urmas Väärtnõu 1970 EST Tallinn Inspired/Kükametsa PK 00:47:07 00:15:42 00:46:57 M40 (66)
302   617 Margus Sepp 1968 EST Rapla Järvakandi Kool 00:47:13 00:15:47 00:46:47 M40 (67)
303   524 AHTO RABA 1994 EST Pärnumaa/Pärnu   00:47:15 00:15:49 00:46:47 M (156)
304   114 Elmar Ekholm 1966 EST Tartu   00:47:17 00:15:51 00:46:43 M50 (25)
305   615 Eedi Sepp 1978 EST Tallinn Rahandusministeerium 00:47:17 00:15:51 00:46:47 M (157)
306   762 AARNE VASARIK 1978 EST Tallinn RMIT/RMIT SK 00:47:18 00:15:53 00:46:49 M (158)
307   593 Jüri Sakkeus 1953 EST Tallinn SK Jooksupartner 00:47:18 00:15:53 00:47:09 M60 (4)
308   133 Jan Golõnski 1995 EST Ida-Viru N+RC TLN 00:47:22 00:15:57 00:47:18 M (159)
309   320 Indrek Lõhmus 1962 EST Tartu AS EF Rand ja Tuulberg 00:47:23 00:15:57 00:46:51 M50 (26)
310 (41) 407 Tea Mey 1974 EST Tartu SK Prorunner 00:47:29 00:16:04 00:47:23 N40 (10)
311   607 ROMET-ROBIN SÕMER 2001 EST Tartu   00:47:30 00:16:04 00:47:10 M16 (10)
312   544 ANDRUS RÜNDAL 1964 EST Rapla vald Maa-amet 00:47:32 00:16:06 00:47:15 M50 (27)
313 (42) 93 MARET ÜLENÕMM 1987 EST HARJUMAA SAUE   00:47:37 00:16:11 00:47:33 N (29)
314   77 Armin Allmäe 1989 EST Harju Treeningpartner 00:47:40 00:16:14 00:47:05 M (160)
315   73 Marek Adli 1974 EST Lääne-Viru   00:47:42 00:16:16 00:47:38 M40 (68)
316   183 Keijo Jeret 1987 EST Tallinn   00:47:42 00:16:17 00:47:27 M (161)
317 (43) 622 Linda Siimon 1988 EST Tallinn TÜASK Fitnessklubi 00:47:46 00:16:21 00:47:38 N (30)
318   301 Jüri Laanmets 1956 EST Tallinn   00:47:50 00:16:25 00:47:20 M60 (5)
319   612 Raimo Selgis 1991 EST Tartu maakond   00:47:51 00:16:25 00:47:37 M (162)
320   152 Margus Helm 1976 EST Võru   00:47:52 00:16:26 00:47:32 M40 (69)
321 (44) 329 Mirjam Lehismets 1983 EST Tallinn   00:47:52 00:16:26 00:47:29 N (31)
322   308 TOOMAS LAIMETS 1963 EST HARJUMAA   00:47:52 00:16:27 00:47:41 M50 (28)
323   777 Marko Välinurm 1983 EST Tallinn   00:47:53 00:16:27 00:47:36 M (163)
324 (45) 648 TRIIN SULTS 1976 EST Viljandi maakond   00:47:55 00:16:29 00:47:43 N40 (11)
325 (46) 142 MAARJA-TRIIN HAAS 1984 EST Tallinn Sportland Eesti As/Team Sportland 00:47:56 00:16:30 00:47:41 N (32)
326   385 Tanel Mäger 1988 EST Tartu Korp! Revelia 00:47:57 00:16:32 00:47:40 M (164)
327 (47) 408 MARJU MIKLI 1969 EST   Selver 00:48:00 00:16:34 00:47:50 N40 (12)
328   299 RISTO LAANEMETS 1994 EST Tallinn Tartu Ülikool 00:48:00 00:16:35 00:47:38 M (165)
329   211 Urmo Karu 1991 EST Lääne-Virumaa   00:48:01 00:16:35 00:47:54 M (166)
330   281 Risto Kulbas 1953 EST Harju maakond KEVEK 00:48:06 00:16:40 00:47:59 M60 (6)
331   337 VAHUR LEPIK 1991 EST Tallinn Lindomare 00:48:07 00:16:42 00:47:35 M (167)
332   226 Kaitis Kõllamets 1977 EST Tallinn   00:48:09 00:16:43 00:47:59 M40 (70)
333   603 Eiko Sau 1984 EST Harju maakond AS Hekotek 00:48:12 00:16:46 00:47:46 M (168)
334 (48) 375 Maret Müür 1984 EST Järvamaa MTÜ Spordiselts 00:48:13 00:16:47 00:48:07 N (33)
335   536 Üllar Raud 1980 EST Võru Swedbank Spordiklubi 00:48:13 00:16:47 00:48:07 M (169)
336 (49) 517 MARI-LIISU PUULMANN 1989 EST HARJUMAA TALLINN Svea Finance AS 00:48:15 00:16:50 00:47:37 N (34)
337   644 INNO STROOM 1976 EST Põltsamaa   00:48:20 00:16:54 00:48:09 M40 (71)
338 (50) 382 Maie Mäe 1991 EST Järvamaa   00:48:21 00:16:55 00:47:43 N (35)
339   80 Andres Andema 1972 EST Tallinn   00:48:21 00:16:56 00:48:19 M40 (72)
340   526 TARVO RAHUSOO 1977 EST Rae vald würth as 00:48:26 00:17:01 00:48:11 M40 (73)
341   416 Paavo Nael 1972 EST Tallinn Spordiürituste Korraldamise Klubi 00:48:26 00:17:01 00:48:01 M40 (74)
342 (51) 338 ANNE LEPIK 1988 EST Viljandi   00:48:27 00:17:01 00:48:18 N (36)
343   394 INDREK MÄNNASTE 1970 EST HARJUMAA HAVI Logistics OÜ 00:48:27 00:17:01 00:48:06 M40 (75)
344 (52) 554 KAIRI REBANE 1977 EST Kose vald   00:48:28 00:17:02 00:48:19 N40 (13)
345   778 Veljo Väliste 1969 EST Järvamaa   00:48:29 00:17:03 00:48:13 M40 (76)
346   467 HEIGO PAIDE 1975 EST Harju maakond Prorunner 00:48:31 00:17:05 00:48:24 M40 (77)
347   489 Kristjan Peterson 1986 EST Tallinn Staabi-ja sidepataljon 00:48:38 00:17:12 00:48:20 M (170)
348   663 REIN TAMM 1969 EST     00:48:39 00:17:13 00:48:18 M40 (78)
349   509 Heiki Prants 1964 EST Võru Võru Suusaklubi 00:48:41 00:17:15 00:48:20 M50 (29)
350   253 GUNNAR KOITNE 1953 EST Tallinn   00:48:42 00:17:16 00:48:29 M60 (7)
351 (53) 389 Mare Mändla 1966 EST Lääne-Viru maakond SK Jooksupartner 00:48:42 00:17:17 00:48:24 N50 (2)
352 (54) 844 Diana Audru 1977 EST Valgamaa   00:48:43 00:17:18 00:48:22 N40 (14)
353   213 Kaido Karussaar 1967 EST Tallinn   00:48:44 00:17:18 00:48:31 M50 (30)
354   235 RIHO KIRSS 1981 EST Harjumaa/Tallinn ITK Inseneribüroo OÜ/ITK Spordiklubi 00:48:44 00:17:19 00:48:37 M (171)
355   501 JAANIS PIKKOD 1989 EST Raplamaa/Kaiu vald Sportlove 00:48:45 00:17:20 00:48:29 M (172)
356 (55) 193 Siiri Kaaver 1964 EST Rannu vald SHM 00:48:46 00:17:21 00:48:34 N50 (3)
357   219 Mikhail Kazennov 1982 EST Tallinn ORIENTEX OÜ 00:48:53 00:17:27 00:48:13 M (173)
358   604 TAUNO SAU 1986 EST Märjamaa vald RMW 00:48:54 00:17:28 00:48:16 M (174)
359   117 Hendrik Endriks 1979 EST Järva maakond Paide Jooksusõbrad 00:48:55 00:17:29 00:48:49 M (175)
360   383 Martin Mäe 1985 EST Tartu Nortal/Spordiselts 00:48:57 00:17:32 00:48:48 M (176)
361   502 PRIIT PILIPENKO 1986 EST   ERGO 00:48:58 00:17:33 00:48:28 M (177)
362   218 Kaspar Kaur 1987 EST Tallinn Swedbanki Spordiklubi 00:48:59 00:17:34 00:48:46 M (178)
363   87 TÕNU ARIA 1976 EST Tallinn HAVI Logistics OÜ 00:49:00 00:17:34 00:48:55 M40 (79)
364   314 KAAREL LAPIMAA 1991 EST Saue Eesti õhuvägi 00:49:00 00:17:34 00:48:41 M (179)
365   792 Margus Viet 1970 EST Rapla   00:49:00 00:17:35 00:48:36 M40 (80)
366 (56) 237 MOONIKA KITT 1977 EST Tallinn Spordiselts/Treeningpartner 00:49:03 00:17:37 00:48:50 N40 (15)
367   277 Kauri Kruusa 1988 EST Pärnu maakond   00:49:07 00:17:42 00:48:57 M (180)
368 (57) 547 MARGIT RÄNDUR 1975 EST   Liivimaa Ratsaspordi Klubi 00:49:08 00:17:43 00:48:41 N40 (16)
369   722 Urmas Truuts 1965 EST Jõgeva Jõgevamaa Veterinaarkeskus 00:49:14 00:17:48 00:48:45 M50 (31)
370 (58) 240 Eve Kitvel 1973 EST Saku Eesti Energia Spordiklubi 00:49:14 00:17:49 00:48:56 N40 (17)
371 (59) 752 MARET VALK 1979 EST LÄÄNEMAA RIDALA VALD   00:49:15 00:17:49 00:49:01 N (37)
372   712 TEVO TOPAASIA 1985 EST Tallinn   00:49:15 00:17:49 00:48:53 M (181)
373 (60) 819 Margit Partei 1992 EST Tartu TÜ ASK FITNESSKLUBI 00:49:16 00:17:50 00:49:11 N (38)
374 (61) 112 Ave Ehavee 1981 EST Tallinn   00:49:25 00:17:59 00:49:09 N (39)
375   69 ALI REZA ABASI 1995 SWE     00:49:27 00:18:02 00:49:16 M (182)
376   447 Aivar Oja 1971 EST Ida-Viru KL Alutaguse malev 00:49:30 00:18:04 00:48:56 M40 (81)
377   542 Aivar Raudsepp 1959 EST Ida-Viru Kaitseliit 00:49:33 00:18:07 00:49:00 M50 (32)
378 (62) 601 Maria Sarv 1983 EST Tartu   00:49:34 00:18:08 00:49:22 N (40)
379   330 Jaan Lehismets 1987 EST Pärnu maakond   00:49:39 00:18:14 00:49:16 M (183)
380 (63) 803 PILLE VISSER 1981 EST Raplamaa/Kohila vald   00:49:41 00:18:15 00:49:30 N (41)
381   750 HILLAR VALGMA 1979 EST Rapla vald   00:49:44 00:18:18 00:49:25 M (184)
382   747 Hillar Vainjärv 1950 EST Tallinn METEK/EKVA 00:49:46 00:18:20 00:49:33 M60 (8)
383   662 MAIT TAMM 1991 EST Harjumaa/Tallinn ITK Inseneribüroo OÜ/ITK Spordiklubi 00:49:47 00:18:21 00:49:32 M (185)
384   200 Kaupo Kaljumets 1987 EST Rapla Keko Construction OÜ/Alumoto MTÜ 00:49:48 00:18:23 00:49:08 M (186)
385 (64) 123 Ingrit Ernits 1965 EST Tartu SK ProRunner 00:49:51 00:18:25 00:49:25 N50 (4)
386   788 KRISTO VESKE 1982 EST Tallinn OpusCapita/Spordiselts 00:49:51 00:18:25 00:49:40 M (187)
387 (65) 720 JANA TRUNINA 1987 EST Tallinn ITK Inseneribüroo OÜ/ITK Spordiklubi 00:49:54 00:18:28 00:49:18 N (42)
388   735 Robert Unga 1991 EST Tartu maakond   00:49:55 00:18:29 00:49:51 M (188)
389   289 Tarmo Kuurmaa 1980 EST Tallinn   00:49:56 00:18:30 00:49:40 M (189)
390   358 Rene Luik 1984 EST Järva maakond   00:49:59 00:18:33 00:49:44 M (190)
391 (66) 126 IRINA FOMITŠEVA 1985 EST Tallinn   00:50:02 00:18:36 00:49:51 N (43)
392   511 Viljo Prantsus 1971 EST Viljandi VÕHMA SK 00:50:09 00:18:43 00:49:59 M40 (82)
393 (67) 748 Kaili Vainumaa 1970 EST Tallinn   00:50:13 00:18:47 00:49:50 N40 (18)
394   98 KAUPO ÕLLEK 1984 EST Tallinn   00:50:17 00:18:52 00:49:48 M (191)
395   496 GUNNAR PIHLAK 2000 EST JÄRVAMAA PAIDE LINN   00:50:18 00:18:52 00:50:00 M16 (11)
396   553 MEHIS REBANE 1982 EST Tallinn   00:50:22 00:18:57 00:49:56 M (192)
397 (68) 505 HELENA RIIN PLADO 2002 EST Tallinn Telia SK 00:50:29 00:19:03 00:50:22 N16 (3)
398   84 Airet Andresson 1977 EST Tartu G4S EESTI AS/G4S SK 00:50:30 00:19:04 00:50:14 M40 (83)
399 (69) 369 Kätlin Markvart 1989 EST Tartu   00:50:31 00:19:05 00:50:14 N (44)
400   483 TREVON PEEK 2003 EST Raasiku vald   00:50:32 00:19:06 00:50:23 M16 (12)
401   137 Neeme Gross 1972 EST JÄRVAMAA TÜRI   00:50:33 00:19:07 00:50:21 M40 (84)
402   506 PRIIT PLADO 1968 EST   Telia/Telia SK 00:50:34 00:19:09 00:50:26 M40 (85)
403 (70) 350 Sirle Loigo 1977 EST Tallinn Treeningpartner 00:50:36 00:19:11 00:50:28 N40 (19)
404   454 RAIVO ORAS 1971 EST Viljandi Eesti Energia Spordiklubi 00:50:38 00:19:12 00:50:27 M40 (86)
405 (71) 709 Triin Toode 1985 EST Pärnu Selver 00:50:39 00:19:13 00:50:30 N (45)
406 (72) 798 Elina Vilja 1991 EST Harju maakond   00:50:41 00:19:15 00:50:23 N (46)
407 (73) 162 Merike Ilves 1976 EST Tartumaa   00:50:42 00:19:17 00:50:30 N40 (20)
408   587 Märten Saaliste 2005 EST Rapla maakond   00:50:47 00:19:22 00:50:37 M16 (13)
409   415 Erkki Naaris 1978 EST Valga   00:50:52 00:19:27 00:50:35 M (193)
410   703 ANDRES TINKUS 1985 EST   Pärnu Kahe Silla Klubi 00:50:58 00:19:32 00:50:23 M (194)
411 (74) 322 Silja Lõhmus 1961 EST Tartu SEB Spordiklubi 00:51:00 00:19:34 00:50:28 N50 (5)
412 (75) 481 Silja Põder 1974 EST Viljandi maakond SEB 00:51:00 00:19:34 00:50:44 N40 (21)
413 (76) 242 Kaire Kivi 1983 EST Harju maakond SK Jooksupartner 00:51:10 00:19:44 00:50:39 N (47)
414 (77) 843 Katrin Kuntus 1981 EST Pärnu maakond   00:51:12 00:19:46 00:50:53 N (48)
415   247 KEN-MARTIN KLIPPBERG 1999 EST Harjumaa/Tallinn   00:51:17 00:19:51 00:51:04 M18 (5)
416 (78) 267 Kristina Kossinkova 1988 EST Harju maakond   00:51:18 00:19:52 00:51:05 N (49)
417   439 KEVIN NUTOV 2002 EST Paide vald   00:51:24 00:19:59 00:50:57 M16 (14)
418   557 MAGNUS REIMANN 1989 EST   ABB/ 00:51:30 00:20:04 00:51:13 M (195)
419 (79) 503 ANNE PINK 1982 EST   SK Jooksupartner 00:51:35 00:20:10 00:51:13 N (50)
420   849 MARKO MÄNNISTE 1989 EST     00:51:38 00:20:13 00:51:08 M (196)
421 (80) 66 Kristiina Aarna 1983 EST Tallinn Sparta 00:51:47 00:20:22 00:51:23 N (51)
422 (81) 336 TERJE LEOLA 1990 EST HARJUMAA TALLINN   00:51:49 00:20:24 00:51:44 N (52)
423 (82) 376 TIIU MÜÜRSEPP 1955 EST Tartu   00:51:53 00:20:28 00:51:37 N60 (1)
424 (83) 845 MARGIT ORULAID 1974 EST Raplamaa/Rapla   00:51:54 00:20:29 00:51:19 N40 (22)
425 (84) 398 Tiina Mõniste 1989 EST Hiiumaa Nortal AS/Spordiselts 00:51:55 00:20:29 00:51:29 N (53)
426   774 REIGO VÄLI 1968 EST Tallinn   00:51:56 00:20:30 00:51:34 M40 (87)
427 (85) 412 AVE MOKS 1991 EST Kihnu vald   00:51:58 00:20:32 00:51:50 N (54)
428   248 ALEKSANDR KLUGMAN 1985 EST Tallinn   00:51:59 00:20:34 00:51:24 M (197)
429 (86) 756 Järvi Valter 1956 EST Tallinn Spordiselts 00:52:00 00:20:34 00:51:31 N60 (2)
430   64 PRIIT AARMA 1991 EST Harjumaa/Saku vald   00:52:01 00:20:35 00:51:41 M (198)
431   134 MIKK GRANSTRÖM 1987 EST Tallinn   00:52:04 00:20:38 00:51:57 M (199)
432   81 KRISTJAN ANDERSON 1977 EST   Selver 00:52:04 00:20:39 00:51:57 M40 (88)
433   452 ANDERO OKSAAR 1989 EST Harjumaa/Tallinn Folger Art AS 00:52:05 00:20:40 00:51:35 M (200)
434 (87) 118 RIIN ERIK 1993 EST HARJUMAA TALLINN Sparta 00:52:05 00:20:40 00:51:54 N (55)
435   249 Mihhail Knjazetski 1987 EST Tallinn ABB/ABB Spordiklubi 00:52:10 00:20:44 00:51:37 M (201)
436 (88) 346 SANDRA LINASTE 1995 EST Raplamaa/Kaiu vald   00:52:10 00:20:45 00:51:45 N (56)
437   425 Sulev Nõmmiste 1970 EST Tartu Suusahullud 00:52:11 00:20:46 00:51:38 M40 (89)
438   318 MART LAUR 1996 EST Raplamaa/Rapla   00:52:14 00:20:49 00:51:42 M (202)
439   682 MIHKEL TEDREMAA 1989 EST HARJUMAA Superhands OÜ 00:52:19 00:20:54 00:51:51 M (203)
440   580 Marek Ross 1991 EST Harju maakond Tallinna Linnatranspordi AS 00:52:20 00:20:54 00:51:46 M (204)
441 (89) 791 Evelin Vetevood-Järvelt 1983 EST Tartu SK Prorunner 00:52:20 00:20:55 00:51:54 N (57)
442 (90) 78 GERLY ALP 1990 EST Harju maakond   00:52:21 00:20:55 00:52:08 N (58)
443   96 RASMUS ÕIS 1990 EST Harjumaa/Tallinn   00:52:21 00:20:55 00:52:08 M (205)
444   782 MARTIN VÄRTON 2004 EST Tallinn Erki Noole Kergejõustikukool 00:52:23 00:20:57 00:51:52 M16 (15)
445 (91) 223 KASSANDRA KÜTT 1991 EST Harjumaa/Tallinn Folger Art AS 00:52:23 00:20:57 00:51:54 N (59)
446 (92) 771 Karin Vähi 1976 EST Lääne-Viru Spordiguurud 00:52:24 00:20:58 00:51:56 N40 (23)
447   443 LEHAR OHA 1982 EST Tallinn FSW Vabamaadlus 00:52:25 00:20:59 00:51:48 M (206)
448 (93) 672 Raili Tarassov 1986 EST Lääne-Viru   00:52:28 00:21:03 00:52:13 N (60)
449 (94) 674 GRIT TARVIS 1998 EST Rapla vald   00:52:29 00:21:04 00:52:02 N18 (1)
450 (95) 480 Marge Põder 1975 EST Harju maakond Sparta 00:52:30 00:21:04 00:52:06 N40 (24)
451   732 JÜRI TUVIK 1989 EST Tallinn   00:52:32 00:21:06 00:52:06 M (207)
452   582 Harmo Rukki 1975 EST Pärnu maakond Tuletorn SA 00:52:32 00:21:07 00:52:09 M40 (90)
453   822 MARKO SUURORG 1970 EST     00:52:38 00:21:12 00:52:21 M40 (91)
454 (96) 525 KÄRT RADIK 1973 EST Tallinn Tallinna Teletorn 00:52:39 00:21:13 00:52:17 N40 (25)
455   460 Priit Paabo 1982 EST Tallinn Estroad 00:52:49 00:21:23 00:52:18 M (208)
456   528 ALARI RAMMO 1977 EST Tallinn   00:52:56 00:21:30 00:52:23 M40 (92)
457 (97) 836 MERILI JESAAR 1994 EST     00:52:59 00:21:33 00:52:30 N (61)
458 (98) 71 ANET ADAMSON 1993 EST Türi   00:52:59 00:21:33 00:52:28 N (62)
459   371 PAVEL MASJATŠENKO 1983 EST HARJUMAA TALLINN Telia SK 00:53:01 00:21:36 00:52:26 M (209)
460   120 Karl Erlenheim 1986 EST Tallinn SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla/Ühinenud Gängstaräpparid 00:53:04 00:21:38 00:52:29 M (210)
461   676 MARKO - PETRIKO TÜRK 1976 EST Raplamaa/Rapla   00:53:05 00:21:39 00:52:38 M40 (93)
462 (99) 599 Karin Sangla 1971 EST Tartu   00:53:05 00:21:40 00:52:58 N40 (26)
463 (100) 646 LORA SULG 1991 EST Kohtla-Järve   00:53:06 00:21:40 00:52:37 N (63)
464   437 ALLAR NURM 1976 EST Viljandimaa/Viljandi   00:53:08 00:21:42 00:52:55 M40 (94)
465   733 Urmas Umbleja 1978 EST Tallinn   00:53:08 00:21:43 00:52:33 M (211)
466 (101) 543 ELO RÜÜTEL 1978 EST Harju maakond RTK/Sparta 00:53:11 00:21:46 00:53:03 N (64)
467 (102) 270 Epp Kottisse 1982 EST Võru Circle k Eesti 00:53:16 00:21:50 00:52:56 N (65)
468 (103) 158 Nele Hunt 1984 EST Harjumaa   00:53:18 00:21:52 00:52:58 N (66)
469   179 JAKOB JÕGI 1986 EST     00:53:19 00:21:54 00:53:06 M (212)
470 (104) 191 Ivi Juknaite 1976 EST Järva maakond Paide Jooksusõbrad 00:53:19 00:21:54 00:53:14 N40 (27)
471   619 ALAR SIEMANN 1973 EST   Türitri 00:53:23 00:21:58 00:53:11 M40 (95)
472   354 Andrei Lopsik 1955 EST Kohtla-Järve LEONHARD WEISS ENERGY AS 00:53:23 00:21:58 00:53:02 M60 (9)
473 (105) 266 VERONIKA KOSSAR 1980 EST Kohtla-Järve   00:53:26 00:22:01 00:53:21 N (67)
474   583 Marko Rumm 1984 EST Lääne-Viru SPORDIGUURUD 00:53:29 00:22:03 00:53:00 M (213)
475   714 AARE TREIER 1981 EST Saue vald Olympic/Spordiselts 00:53:29 00:22:04 00:53:03 M (214)
476 (106) 169 PILLE JAANI 1978 EST LÄÄNEMAA RIDALA VALD Altmõisa Külalistemaja 00:53:35 00:22:10 00:53:16 N (68)
477   356 ALLAN LUHAÄÄR 1985 EST Viljandimaa/Viljandi vald   00:53:35 00:22:10 00:53:25 M (215)
478   328 Kristo Leemets 1990 EST Tallinn   00:53:42 00:22:16 00:53:22 M (216)
479 (107) 493 Maie Pihl 1970 EST Järvamaa   00:53:42 00:22:16 00:53:23 N40 (28)
480 (108) 256 Hanna Maria Kokla 1996 EST Tallinn   00:53:53 00:22:27 00:53:30 N (69)
481   561 Risto Reinumägi 1990 EST Tartu   00:53:58 00:22:32 00:53:32 M (217)
482 (109) 767 Liili Vatsar 1980 EST Tartu TÜASK Fitnessklubi 00:54:00 00:22:34 00:53:45 N (70)
483 (110) 298 Maily Laager 1987 EST Lääne-Viru Spordiguurud 00:54:02 00:22:36 00:53:26 N (71)
484   790 Are Vest 1969 EST Järvamaa Raplamaa Sõnumid 00:54:06 00:22:40 00:53:33 M40 (96)
485   163 PEETER INGERMA 1973 EST Rae vald   00:54:08 00:22:42 00:53:30 M40 (97)
486 (111) 726 TATJANA TŠURKINA 1970 EST Harju maakond Olympic Casino Eesti AS/Spordiselts 00:54:09 00:22:44 00:53:57 N40 (29)
487 (112) 185 TUULI JOA 1970 EST Pärnu   00:54:10 00:22:44 00:53:47 N40 (30)
488 (113) 323 Kadi Lõhmus 2001 EST Viljandi Viljandi Põhjakotkas 00:54:11 00:22:45 00:53:48 N16 (4)
489   514 Tõnu Pullerits 1982 EST Tallinn Stoneridge Electronics AS/Spordiselts 00:54:26 00:23:01 00:53:59 M (218)
490 (114) 378 IRINA MÜRK 1977 EST Tallinn HAVI Logistics OÜ 00:54:28 00:23:03 00:54:23 N40 (31)
491   552 Ülari Rebane 1985 EST Tallinn   00:54:28 00:23:03 00:53:59 M (219)
492   671 ROMAN TARASK 1991 EST Harjumaa/Tallinn ABB AS/ABB Spordikluubi 00:54:32 00:23:06 00:54:07 M (220)
493 (115) 548 KRISTIINA RÄST 1983 EST Tartumaa/Tartu Luik Triplets Running Club 00:54:33 00:23:08 00:54:16 N (72)
494   239 Olev Kitvel 1973 EST Saku Saku Suusaklubi 00:54:36 00:23:10 00:54:13 M40 (98)
495   673 ALLAN TART 1982 EST Tallinn   00:54:36 00:23:11 00:53:56 M (221)
496   362 MAREK MAIDE 1975 EST Harjumaa/Jõelähtme vald   00:54:40 00:23:15 00:54:27 M40 (99)
497 (116) 317 HELEN LAUL 1978 EST Harjumaa/Saku vald   00:54:40 00:23:15 00:54:25 N (73)
498   567 Mihkel Rohelpuu 2001 EST Viljandi   00:54:44 00:23:19 00:54:34 M16 (16)
499   721 Kalev Truusalu 1976 EST Tallinn   00:54:45 00:23:20 00:54:20 M40 (100)
500 (117) 611 HELIS SELGE 1988 EST   Täppsportlased 00:54:50 00:23:24 00:54:31 N (74)
501   702 Toomas Tilk 1977 EST Pärnu   00:54:51 00:23:26 00:54:18 M40 (101)
502 (118) 197 EPP-LEEN KALDA 1994 EST Raplamaa/Rapla Alumoto MTÜ 00:54:53 00:23:27 00:54:13 N (75)
503 (119) 499 Gerli Piik 1978 EST Tallinn   00:54:59 00:23:34 00:54:49 N (76)
504   641 ARGO STALLMEISTER 1980 EST Harjumaa/Tallinn ITK Inseneribüroo OÜ/ITK Spordiklubi 00:55:00 00:23:34 00:54:21 M (222)
505 (120) 478 Triin Pärna 1980 EST Järva maakond   00:55:01 00:23:35 00:54:41 N (77)
506 (121) 624 Triin Sikkal 1984 EST Tallinn   00:55:02 00:23:36 00:54:49 N (78)
507   395 KAIDO MÄNNI 1969 EST Tartu   00:55:03 00:23:37 00:54:34 M40 (102)
508 (122) 498 KRISTIN PIIK 1978 EST Tartu   00:55:03 00:23:37 00:54:34 N (79)
509   809 Karmo Vunk 1978 EST Pärnu maakond Jannseni Hambaravi/Pärnu Rotary Klubi 00:55:03 00:23:38 00:54:35 M (223)
510 (123) 300 Elina Laanep 1986 EST Harju maakond Spordiselts 00:55:06 00:23:41 00:54:39 N (80)
511 (124) 585 MARINA RUNNO 1962 EST Juuru vald Tallinna LV/Livalsport 00:55:09 00:23:43 00:54:53 N50 (6)
512 (125) 455 MARIS ORG 1987 EST Tartu Spordiselts 00:55:13 00:23:47 00:54:57 N (81)
513   571 RAIDO ROOG 1984 EST Tartu   00:55:15 00:23:49 00:54:43 M (224)
514 (126) 244 MARET KIVIRAND 1990 EST Harjumaa/Tallinn   00:55:16 00:23:51 00:54:51 N (82)
515 (127) 698 Silva Tigane 1967 EST Valga   00:55:17 00:23:51 00:54:41 N50 (7)
516   584 Toomas Rump 1975 EST Rapla   00:55:22 00:23:56 00:54:55 M40 (103)
517 (128) 292 Kadri Kuusik 1984 EST Tallinn   00:55:22 00:23:57 00:55:10 N (83)
518 (129) 424 ANNELI NÕMM 1980 EST Pärnu   00:55:26 00:24:00 00:55:12 N (84)
519 (130) 435 KATRIN NURJA 1973 EST Tallinn Tallinna Pargijooksud 00:55:29 00:24:03 00:55:06 N40 (32)
520 (131) 482 LIISA PÕLDMA 1989 EST Tallinn   00:55:30 00:24:05 00:55:15 N (85)
521   166 Sergei Istsenko 1960 EST Harju maakond JK START 00:55:31 00:24:05 00:55:03 M50 (33)
522 (132) 132 Ljudmilla Getman 1956 EST Harju maakond JK START 00:55:31 00:24:05 00:55:16 N60 (3)
523 (133) 353 Ulvi Lond 1967 EST Tartu   00:55:32 00:24:06 00:55:10 N50 (8)
524 (134) 243 KIRSIKA KIVINE 1983 EST Tallinn   00:55:35 00:24:09 00:55:13 N (86)
525   264 Taavi Korsar 1987 EST Lääne-Viru ToughWood Homes OÜ 00:55:36 00:24:10 00:55:07 M (225)
526 (135) 446 CARMEN OJA 1994 EST Viljandimaa/Viljandi   00:55:38 00:24:12 00:55:30 N (87)
527 (136) 321 Marie-Helene Lõhmus 1993 EST Tartu   00:55:39 00:24:13 00:55:02 N (88)
528 (137) 696 NATALJA TETERGOVA 1981 EST Raplamaa/Raikküla vald   00:55:40 00:24:15 00:55:13 N (89)
529 (138) 174 REET JÄRSK 1991 EST Tallinn   00:55:47 00:24:21 00:55:34 N (90)
530 (139) 125 COLLEEN FIFIELD-KARP 1974 EST Raplamaa/Rapla   00:55:52 00:24:26 00:55:12 N40 (33)
531 (140) 704 Kersti Tirmaste 1985 EST Rapla   00:55:53 00:24:27 00:55:37 N (91)
532   44 Juhan Paabstel 1959 EST Tallinn   00:55:53 00:24:27 00:55:51 M50 (34)
533 (141) 675 Mari Tasane 1990 EST Pärnu maakond   00:56:01 00:24:36 00:55:42 N (92)
534 (142) 742 RAGNE VAHER 1986 EST Tartu   00:56:02 00:24:36 00:55:29 N (93)
535 (143) 144 Ülle Haav 1961 EST Tartu   00:56:06 00:24:40 00:55:30 N50 (9)
536 (144) 527 IRINA RAKETSKAJA 1979 EST   ERGO 00:56:08 00:24:42 00:55:40 N (94)
537   724 ALARI TRUUVER 1991 EST     00:56:09 00:24:43 00:55:38 M (226)
538 (145) 147 HANNA HATTO 1999 EST RAPLAMAA VIGALA VALD   00:56:14 00:24:48 00:55:53 N18 (2)
539 (146) 207 MARIA KARJAMAA 1981 EST Kose vald   00:56:18 00:24:53 00:56:08 N (95)
540 (147) 94 ANNA MARIA ÜLVISTE 1988 EST Tallinn   00:56:21 00:24:56 00:56:18 N (96)
541   689 Marko Teinburk 1987 EST Pärnu maakond Kentuki KõrtsBRAVO Catering 00:56:24 00:24:59 00:56:03 M (227)
542 (148) 345 Signe Lillipuu 1994 EST Tartu Maanteeamet 00:56:25 00:24:59 00:56:04 N (97)
543   440 REINO OAGO 1981 EST Tallinn   00:56:25 00:25:00 00:55:48 M (228)
544 (149) 575 Greeta Roosileht 1995 EST Järvamaa   00:56:27 00:25:02 00:56:19 N (98)
545 (150) 275 Anne Krull 1970 EST Tartu Tartu KHK 00:56:30 00:25:04 00:56:23 N40 (34)
546   406 Erkki Metsa 1975 EST Tartu   00:56:38 00:25:12 00:56:04 M40 (104)
547   837 HEIKI ENGELS PARISVÄ 1976 EST     00:56:41 00:25:15 00:56:08 M40 (105)
548   521 RAIDO RAAD 1989 EST Tallinn Lindomare OÜ 00:56:44 00:25:19 00:56:13 M (229)
549 (151) 705 Eve Tobias 1967 EST HARJUMAA Trismile 00:56:47 00:25:21 00:56:28 N50 (10)
550 (152) 68 HELINA AAVIK 1985 EST Tallinn   00:57:02 00:25:36 00:56:27 N (99)
551 (153) 711 MARI TOOME 1987 EST Tallinn   00:57:03 00:25:38 00:56:42 N (100)
552   458 EGERT OTS 1990 EST Tallinn   00:57:06 00:25:40 00:56:45 M (230)
553   745 ERGO VAIK 1975 EST PÄRNUMAA PAIKUSE VALD   00:57:07 00:25:42 00:56:42 M40 (106)
554 (154) 121 Eveliine Erm 1972 EST Võru   00:57:10 00:25:44 00:57:01 N40 (35)
555 (155) 799 Merje Viljapuu 1989 EST Tallinn   00:57:10 00:25:44 00:56:52 N (101)
556   85 Peeter Antsov 1990 EST Tallinn KRTL OÜ 00:57:12 00:25:46 00:56:50 M (231)
557 (156) 786 Kristina Verbitskaja 1986 EST Tallinn   00:57:14 00:25:48 00:56:43 N (102)
558 (157) 257 CARMEN KOLOMAINEN 1978 EST Jõelähtme vald Olympc Casino AS/Spordiselts 00:57:16 00:25:51 00:56:56 N (103)
559 (158) 485 Tiina Pertelson 1980 EST Viljandi maakond Perekond Varik 00:57:27 00:26:01 00:57:03 N (104)
560   551 SIMO REBANE 1990 EST Tallinn Lindomare 00:57:28 00:26:03 00:56:57 M (232)
561   148 Keio Hämäläinen 1987 EST   SK Jooksupartner 00:57:30 00:26:04 00:56:59 M (233)
562 (159) 103 BIRGIT BARBO 1989 EST JÕGEVAMAA PÕLTSAMAA VALD As Põltsamaa Felix 00:57:33 00:26:07 00:56:56 N (105)
563 (160) 304 REELIKA LAES 1980 EST Rapla vald   00:57:35 00:26:10 00:56:57 N (106)
564   785 MARTIN VENDLA 1993 EST Tallinn Lindomare OÜ 00:57:39 00:26:13 00:57:08 M (234)
565 (161) 469 Gerli Paju 1994 EST Pärnu Selver 00:57:41 00:26:16 00:57:31 N (107)
566 (162) 131 MAARJA GERING 1986 EST Harjumaa/Tallinn   00:57:44 00:26:18 00:57:27 N (108)
567   221 TOOMAS KÜRSA 1995 EST Raplamaa/Kehtna vald   00:57:47 00:26:21 00:57:24 M (235)
568   124 JORMA EVISALU 1990 EST Raplamaa/Rapla   00:57:53 00:26:28 00:57:14 M (236)
569   717 REM TROFIMOV 1992 EST Harjumaa/Tallinn Lindomare OÜ 00:58:03 00:26:37 00:57:34 M (237)
570   666 Margus Tammekivi 1983 EST Tallinn   00:58:03 00:26:38 00:57:46 M (238)
571 (163) 143 Birgit Haasmaa 1985 EST Harju maakond   00:58:08 00:26:42 00:57:30 N (109)
572 (164) 101 MAARJA ÕUNAPUU 1978 EST Tallinn nordea spordikubi/nordea spordiklubi 00:58:16 00:26:50 00:57:39 N (110)
573   352 ARVI LOKOTAR 1963 EST Tallinn   00:58:16 00:26:50 00:57:39 M50 (35)
574 (165) 403 JELENA METS 1965 EST HARJUMAA TALLINN Telia SK 00:58:16 00:26:50 00:57:41 N50 (11)
575 (166) 294 LIISI KUUSK 1979 EST Raplamaa/Kohila vald   00:58:17 00:26:51 00:57:41 N (111)
576   802 Egert Virkunen 1994 EST Jõgeva   00:58:22 00:26:56 00:57:58 M (239)
577   404 Tarvo Mets 1990 EST Jõgeva   00:58:22 00:26:56 00:58:06 M (240)
578 (167) 487 Marika Peterson 1995 EST Viljandi maakond VAK Staier 00:58:30 00:27:04 00:58:26 N (112)
579   450 AIDO OJASSALU 1985 EST     00:58:34 00:27:08 00:58:20 M (241)
580   399 OLAV MÕTTUS 1991 EST Imavere vald Heiko ja Madise jooksuklubi 00:58:40 00:27:14 00:58:22 M (242)
581   775 TANEL VÄLIMÄE 1991 EST Imavere vald Heiko ja Madise jooksuklubi 00:58:40 00:27:15 00:58:22 M (243)
582 (168) 789 MARILIIS VEST 1992 EST   Raplamaa Sõnumid 00:58:41 00:27:15 00:58:08 N (113)
583   538 JAANUS RAUDJÄRV 1985 EST HARJUMAA KEILA Telia Eesti AS/Telia SK 00:58:41 00:27:15 00:58:06 M (244)
584 (169) 276 RAINA KRUUS 1978 EST HARJUMAA KOSE VALD   00:58:46 00:27:20 00:58:36 N (114)
585 (170) 500 Laura Piiper 1991 EST Rapla   00:58:46 00:27:20 00:58:03 N (115)
586 (171) 165 JANE IRD 1984 EST Tallinn Spordiselts 00:58:47 00:27:22 00:58:35 N (116)
587 (172) 640 HELEN STAAK 1988 EST Tallinn Nike+ Run Club 00:58:48 00:27:22 00:58:22 N (117)
588 (173) 347 KÄTLIN LINDMÄE 1995 EST JÄRVAMAA TÜRI   00:58:52 00:27:26 00:58:44 N (118)
589   222 Jaak Kütt 1972 EST Harju maakond   00:58:54 00:27:29 00:58:16 M40 (107)
590   842 JARNO KILMI 1979 EST HARJUMAA TALLINN   00:58:56 00:27:30 00:58:17 M (245)
591 (174) 171 KÄTLIN JÜÜRMAN 1991 EST Kohila vald   00:58:58 00:27:32 00:58:28 N (119)
592 (175) 396 BIRGIT MÄNNISTE 1995 EST Harjumaa/Tallinn   00:58:59 00:27:34 00:58:33 N (120)
593   372 Tiit Mauer 1968 EST Tartu   00:59:07 00:27:42 00:58:43 M40 (108)
594 (176) 236 MARIKA KISAND 1971 EST Pärnu   00:59:09 00:27:43 00:58:41 N40 (36)
595   360 Ilmar Luup 1973 EST Tallinn   00:59:10 00:27:45 00:58:43 M40 (109)
596 (177) 468 KRISTEL PAILK 1979 EST Raplamaa/Rapla RMW 00:59:11 00:27:45 00:58:44 N (121)
597 (178) 770 Lagle Vähi 1975 EST Võru   00:59:16 00:27:50 00:58:54 N40 (37)
598   661 KAIRO TAMM 1989 EST Tallinn ToughWood Homes OÜ 00:59:17 00:27:51 00:58:46 M (246)
599 (179) 608 Helen Schneider 1989 EST Pärnu   00:59:18 00:27:53 00:58:57 N (122)
600 (180) 104 Galina Barsunova 1962 EST Harju maakond Eesti Massaazi- ja Teraapiakool/ 00:59:22 00:27:56 00:58:52 N50 (12)
601 (181) 596 Lagle Sammelsaar 1990 EST Tallinn ERGO 00:59:26 00:28:01 00:58:52 N (123)
602 (182) 361 Piia Maasel 1981 EST Rapla maakond Sparta 00:59:27 00:28:01 00:59:03 N (124)
603 (183) 115 Heli Ekholm 1970 EST Tartu   00:59:28 00:28:02 00:58:54 N40 (38)
604 (184) 349 MARE LIUKANEN 1950 EST Rapla vald   00:59:37 00:28:11 00:59:22 N60 (4)
605   476 Viktor Pähklamäe 1969 EST Valga Würth 00:59:44 00:28:19 00:59:08 M40 (110)
606 (185) 100 Annika Õunapuu 2001 EST Lääne-Viru   00:59:46 00:28:20 00:59:42 N16 (5)
607 (186) 109 Heli Eerik 1972 EST Lääne-Viru   00:59:46 00:28:20 00:59:26 N40 (39)
608 (187) 363 Este Maidle 1957 EST Pärnu maakond   00:59:55 00:28:30 00:59:31 N60 (5)
609 (188) 335 MARLEEN LEO 2000 EST Raplamaa/Raikküla vald   00:59:57 00:28:31 00:59:43 N16 (6)
610 (189) 598 ANNELY SANDER 1972 EST     01:00:09 00:28:43 00:59:50 N40 (40)
611 (190) 572 Õnne Roosileht 1969 EST Järvamaa   01:00:13 00:28:48 01:00:04 N40 (41)
612 (191) 573 Kristiina Roosileht 1993 EST Järvamaa   01:00:14 00:28:48 01:00:04 N (125)
613   818 MIHHAIL GOIDOV 1992 EST     01:00:19 00:28:54 00:59:38 M (247)
614 (192) 821 RANEL RAHUOJA 2006 EST     01:00:20 00:28:54 00:59:40 N16 (7)
615   146 Enn Hallik 1950 EST Pärnu maakond LTK Vint-90 01:00:34 00:29:08 01:00:17 M60 (10)
616 (193) 625 Soile Sild 1972 EST Tallinn   01:00:37 00:29:11 01:00:20 N40 (42)
617 (194) 595 HELE-MAI SAMMEL 1981 EST Türi vald   01:00:40 00:29:14 01:00:06 N (126)
618   370 ENN MASING 1968 EST Tallinn   01:00:42 00:29:17 01:00:19 M40 (111)
619 (195) 90 ANNELI ARU 1975 EST Märjamaa vald Läänemaa kjk 01:00:44 00:29:19 01:00:25 N40 (43)
620   129 MARIO GAIDENKO 1996 EST Tallinn HAVI Logistics OÜ 01:00:45 00:29:20 01:00:36 M (248)
621 (196) 632 EVE SKOGLUND 1964 EST Püünsi küla   01:00:50 00:29:24 01:00:28 N50 (13)
622 (197) 159 MARIS HUOPOLAINEN 1988 EST JÄRVAMAA TÜRI VALD   01:01:07 00:29:41 01:00:58 N (127)
623 (198) 291 KERSTI KUURMANN 1989 EST Märjamaa vald   01:01:20 00:29:54 01:00:47 N (128)
624   290 MADIS KUURMANN 1987 EST Märjamaa vald   01:01:20 00:29:54 01:00:47 M (249)
625   327 RAIGO LEEDIS 1985 EST   HAVI Logistics OÜ 01:01:27 00:30:01 01:01:04 M (250)
626 (199) 205 MARI KAREDA 1991 EST Harjumaa/Tallinn   01:01:29 00:30:03 01:01:00 N (129)
627   652 BORIS SUURORG 1944 EST     01:01:34 00:30:09 01:01:17 M60 (11)
628 (200) 765 EVELY VASSAR 1981 EST Sõmeru vald   01:01:35 00:30:09 01:00:58 N (130)
629 (201) 155 Aili Hiisku 1992 EST Tallinn   01:01:42 00:30:16 01:01:10 N (131)
630   391 Mikk Männamets 1988 EST Tallinn RE/MAX 01:01:42 00:30:16 01:01:10 M (251)
631   212 Urmas Karu 1969 EST Lääne-Virumaa   01:01:48 00:30:22 01:01:42 M40 (112)
632 (202) 438 PILLE NURMIS 1961 EST HARJUMAA TALLINN   01:01:50 00:30:24 01:01:33 N50 (14)
633   679 Remo Tänav 1986 EST Harju maakond   01:01:54 00:30:29 01:01:22 M (252)
634   713 REIN TRAUS 1948 EST Lääne-Viru Traus-RAK 01:01:55 00:30:30 01:01:22 M60 (12)
635   590 SILVER SAAR 1989 EST Tallinn Swedbank/Swedbank spordiklubi 01:01:57 00:30:31 01:01:32 M (253)
636   380 MIHKEL MÖLDER 1989 EST Pärnumaa/Pärnu   01:01:57 00:30:31 01:01:32 M (254)
637 (203) 628 Agnes Siniorg 1982 EST Tartu Spordiselts 01:02:07 00:30:41 01:01:48 N (132)
638   303 VELLO LAAS 1966 EST     01:02:22 00:30:57 01:01:44 M50 (36)
639   86 Andres Arendi 1976 EST Järvamaa   01:02:25 00:30:59 01:02:01 M40 (113)
640 (204) 823 INES PRANTS 1999 EST     01:02:26 00:31:00 01:01:58 N18 (3)
641 (205) 759 TIIU VARIK 1987 EST Märjamaa vald Perekond Varik 01:02:30 00:31:05 01:02:06 N (133)
642   516 RAIGO PUNTSO 1976 EST Raikküla vald   01:02:33 00:31:07 01:02:19 M40 (114)
643 (206) 164 RIINA INTSAR 1993 EST Pärnu Selver 01:02:45 00:31:19 01:02:07 N (134)
644   367 Jüri Marcinkevicz 1966 EST Tallinn Sporttravel/Sparta 01:02:45 00:31:19 01:02:10 M50 (37)
645   737 KAREL UURITS 1970 EST   AS Admiral Markets 01:02:47 00:31:22 01:02:23 M40 (115)
646 (207) 814 MARIE MÕTTUS 1991 EST HARJUMAA Heiko ja Madise jooksuklubi 01:02:59 00:31:33 01:02:41 N (135)
647 (208) 449 KERSTI OJAMETS 1976 EST Raplamaa/Kehtna vald KL Rapla malev 01:03:05 00:31:39 01:02:23 N40 (44)
648 (209) 187 KAIRI JOASAAR 2001 EST Tallinn   01:03:12 00:31:46 01:02:51 N16 (8)
649   688 Mati Teinberg 1989 EST Tartu   01:03:12 00:31:47 01:02:46 M (255)
650 (210) 186 IMBI JOASAAR 1958 EST Tallinn   01:03:29 00:32:03 01:03:07 N50 (15)
651 (211) 764 Marily Vassar 1984 EST Lääne-Viru   01:03:32 00:32:06 01:02:56 N (136)
652   401 Artur Melkumjan 1999 EST Tallinn Spordiselts 01:03:33 00:32:07 01:02:51 M18 (6)
653 (212) 825 JELENA PRANTS 1967 EST VÕRUMAA VÕRU   01:03:39 00:32:13 01:03:11 N50 (16)
654 (213) 531 Veena Randväli 1970 EST Lääne-Viru   01:03:49 00:32:23 01:03:21 N40 (45)
655   393 Karl Männasoo 2005 EST Harju   01:03:52 00:32:26 01:03:45 M16 (17)
656   744 Algis Vaidila 1963 EST Pärnu OK Norma 01:03:52 00:32:27 01:03:24 M50 (38)
657 (214) 581 Marina Rudok 1984 EST Tallinn   01:04:01 00:32:35 01:03:35 N (137)
658   348 RAGNAR LIPSTOK 1989 EST Tallinn OpusCapita Competence Center OÜ/Spordiselts 01:04:22 00:32:56 01:03:56 M (256)
659 (215) 597 Silje Sander 1977 EST Tallinn   01:04:22 00:32:57 01:04:03 N40 (46)
660 (216) 668 RIINA TAMMISTU 1969 EST Pärnu Rimi Eesti Food AS 01:04:30 00:33:04 01:03:52 N40 (47)
661 (217) 670 TRIINU TAMSAR 1990 EST Tallinn   01:04:37 00:33:12 01:04:14 N (138)
662 (218) 208 LEA KARJANE 1972 EST Raplamaa/Kehtna vald KL Rapla malev 01:04:39 00:33:13 01:03:57 N40 (48)
663 (219) 138 ANNELY GUBINSKI 1973 EST RAPLAMAA MÄRJAMAA VALD Naiskodukaitse/KL Rapla malev 01:04:40 00:33:14 01:03:58 N40 (49)
664   127 KRISTOFER FRANK 2005 EST Jõgeva vald   01:04:55 00:33:29 01:04:31 M16 (18)
665   639 SILVER SOVA 1989 EST Tallinn Selver 01:05:04 00:33:38 01:04:26 M (257)
666 (220) 279 JAANIKA KUKK 1990 EST Pärnu Selver 01:05:04 00:33:38 01:04:28 N (139)
667 (221) 411 VALERIA MJASSOJEDOVA 1977 EST Pärnumaa/Pärnu   01:05:11 00:33:45 01:04:56 N40 (50)
668 (222) 623 MARIA SIKK 1987 EST Valga Valga Põhikool 01:05:11 00:33:46 01:04:40 N (140)
669   130 ALEXANDER GANIN 1987 EST Harjumaa/Tallinn   01:05:12 00:33:46 01:04:35 M (258)
670   431 MARGUS NOORMAA 1970 EST Harju RMIT/RMIT SK 01:05:22 00:33:56 01:04:52 M40 (116)
671 (223) 701 Triin Tiitsu 1989 EST Tallinn Sparta 01:05:24 00:33:59 01:04:49 N (141)
672 (224) 637 ANNIKA SOROKIN 1987 EST Tallinn HAVI Logistics OÜ 01:05:26 00:34:00 01:05:21 N (142)
673 (225) 763 Annely Vassar 1983 EST Tallinn   01:05:36 00:34:10 01:05:01 N (143)
674 (226) 428 ELIS NIKOLAI 1991 EST Tallinn Lindomare OÜ 01:05:43 00:34:17 01:05:10 N (144)
675   268 Vladimir Kotsenkov 1951 EST Harju maakond JK Start 01:05:44 00:34:18 01:05:37 M60 (13)
676 (227) 755 ARABELLA VALLSALU 2003 EST Paldiski   01:05:53 00:34:28 01:05:14 N16 (9)
677 (228) 569 KELLY ROO 1993 EST     01:06:05 00:34:40 01:05:37 N (145)
678   545 Ain Rääbis 1969 EST Tartu   01:06:07 00:34:42 01:05:36 M40 (117)
679 (229) 749 Regina Valge 1979 EST Tallinn Tervisesportlane/ 01:06:28 00:35:03 01:05:56 N (146)
680 (230) 343 AALI LILLEORG 1970 EST Saue vald   01:06:33 00:35:07 01:06:11 N40 (51)
681 (231) 560 MERGE REINING 1977 EST Viljandi vald   01:06:34 00:35:09 01:06:04 N40 (52)
682 (232) 761 JULIJA VARUŠINA 1994 EST Pärnu Häirekeskus 01:06:39 00:35:13 01:05:59 N (147)
683   550 ROMET RÄTTEL 2004 EST   Rapla Vesiroosi Gümnaasium 01:06:41 00:35:15 01:06:36 M16 (19)
684 (233) 504 Anne Pirn 1973 EST Tartu Selver 01:06:42 00:35:16 01:06:06 N40 (53)
685 (234) 740 Sirpa Vaahtola 1960 FIN Tallinn   01:06:49 00:35:23 01:06:17 N50 (17)
686 (235) 417 JANA NAPRITSON 1975 EST Viljandi Selver/Spordiselts 01:06:49 00:35:23 01:06:19 N40 (54)
687 (236) 202 Eivi Kallaste 1973 EST Tallinn   01:06:55 00:35:30 01:06:17 N40 (55)
688 (237) 379 Kristiina Mölder 1994 EST Tartu maakond Selver 01:07:07 00:35:41 01:06:58 N (148)
689 (238) 150 HEIDI HEINSAAR 1988 EST Rapla vald PPA 01:07:20 00:35:54 01:06:32 N (149)
690 (239) 366 HELGIE MANDZOLO SAAR 1992 EST Tallinn   01:07:25 00:35:59 01:06:48 N (150)
691 (240) 579 MERLY ROSENBERG 1992 EST Viljandi vald SK Lenger 01:07:40 00:36:15 01:07:17 N (151)
692   815 ALARI RUTŠS 1969 EST Kehtna vald Rapla Korvpalli Fan Club 01:07:59 00:36:34 01:07:22 M40 (118)
693 (241) 141 Katrin Gutman 1974 EST Tallinn Telia Eesti AS/Telia SK 01:07:59 00:36:34 01:07:40 N40 (56)
694 (242) 258 Lea Kont 1959 EST Tartu   01:08:07 00:36:41 01:07:41 N50 (18)
695 (243) 210 ANNIKA KARTSEPP 1996 EST Põltsamaa vald   01:08:29 00:37:04 01:08:05 N (152)
696 (244) 529 Saima Rand 1954 EST Pärnu maakond Pärnu Klubi Tervisesport 01:08:40 00:37:14 01:08:14 N60 (6)
697 (245) 209 LIISBET KARJANE 1997 EST Raplamaa/Kehtna vald KL Rapla malev 01:08:51 00:37:25 01:08:10 N (153)
698 (246) 445 MAIRE-ANU-LIIS OIDSALU 1977 EST Raplamaa/Kehtna vald KL Rapla malev 01:08:53 00:37:27 01:08:11 N40 (57)
699 (247) 456 KATI ORGMETS 1988 EST RAPLAMAA Dancest 01:09:06 00:37:41 01:08:31 N (154)
700   426 MARGO NÕUKAS 1988 EST Tallinn   01:09:10 00:37:44 01:08:43 M (259)
701 (248) 75 MARIS ALJASTE 1990 EST Tallinn   01:09:10 00:37:44 01:08:43 N (155)
702 (249) 342 AILI LIIVA 1990 EST Harjumaa/Tallinn ITK Inseneribüroo OÜ/ITK Spordiklubi 01:09:12 00:37:47 01:08:34 N (156)
703 (454) 829 Epp Ustav 1988 EST Pärnu   01:09:14 00:37:48 01:08:38 M (260)
704   690 Jaan Tell 1983 EST Tartu TMB Element OÜ 01:09:16 00:37:50 01:08:57 M (261)
705 (250) 606 REELIKA SÕMER 1984 EST Tartu Naiskodukaitse 01:09:16 00:37:50 01:08:57 N (157)
706 (251) 220 KÄTLIN KÜÜNEMÄE 1978 EST Tallinn   01:09:39 00:38:14 01:09:13 N (158)
707   83 MAIT ANDREAS 1974 EST Tallinn   01:09:39 00:38:14 01:09:12 M40 (119)
708 (252) 723 BRIT TRUUTS 1997 EST Jõgevamaa/Jõgeva vald Liivimaa Ratsaspordi Klubi 01:09:49 00:38:24 01:09:21 N (159)
709   565 REIN RISTISSAAR 1955 EST JÄRVAMAA PAIDE   01:10:01 00:38:35 01:09:20 M60 (14)
710   316 HEIKI LASNER 1958 EST RAPLAMAA KEHTNA VALD Autorevol OÜ 01:10:01 00:38:35 01:09:41 M50 (39)
711   693 TANEL TERA 1983 EST Harjumaa/Tallinn RMIT/RMIT SK 01:10:04 00:38:38 01:09:34 M (262)
712 (253) 359 LIIS LUKAS 1987 EST Harjumaa/Tallinn Lindomare OÜ 01:10:04 00:38:39 01:09:31 N (160)
713 (254) 386 LIIS MÄGI 1991 EST Tallinn Lindomare OÜ 01:10:05 00:38:39 01:09:31 N (161)
714   409 MART MIKSON 1955 EST JÄRVAMAA PAIDE Paide politseijaoskond 01:10:06 00:38:40 01:09:26 M60 (15)
715 (255) 707 MERLE TOIRK 1986 EST Rapla vald Bong Eesti OÜ 01:10:11 00:38:46 01:09:48 N (162)
716   231 JANEK KING 1995 EST Tallinn Kaitseliidu Rapla Malev 01:10:52 00:39:27 01:10:15 M (263)
717 (256) 795 Heli Viita 1957 EST Harju maakond   01:10:57 00:39:31 01:10:36 N60 (7)
718 (257) 687 TIINA TEIDLA 1981 EST Harju maakond   01:11:08 00:39:42 01:10:50 N (163)
719   441 MARTEN OBERG 2004 EST Raplamaa/Raikküla vald   01:11:12 00:39:46 01:10:33 M16 (20)
720 (258) 591 JANA SAARNA 1985 EST Lääne-Virumaa/Rakvere Rakvere Tenniseklubi 01:11:25 00:39:59 01:11:07 N (164)
721   766 VEIKO VASSILJEV 1975 EST Lääne-Virumaa/Rakvere Rakvere Tenniseklubi 01:11:25 00:39:59 01:11:07 M40 (120)
722 (259) 442 MARI-LIIS OBERG 1991 EST Rapla Spordiselts 01:11:34 00:40:09 01:10:55 N (165)
723 (260) 776 ERIKA VÄLINURM 1962 EST Saaremaa/Kuressaare   01:12:17 00:40:51 01:11:44 N50 (19)
724 (261) 334 MARGIT LEO 1982 EST Raplamaa/Raikküla vald   01:12:26 00:41:01 01:12:11 N (166)
725 (262) 592 HELLE SAEGA 1955 EST Suure-Jaani vald SK Vanad Olümpiaalad 01:12:36 00:41:11 01:12:27 N60 (8)
726 (263) 629 Aino Sirkel 1945 EST Tartu   01:12:58 00:41:33 01:12:41 N60 (9)
727 (264) 466 Magne Pai 1993 EST Tartumaa   01:13:04 00:41:39 01:12:34 N (167)
728   602 Nikolai Satsuk 1966 EST Ida-Viru Biko Jõhvi 01:13:05 00:41:39 01:12:42 M50 (40)
729 (265) 189 Virge Joorits 1982 EST Järvamaa   01:13:28 00:42:02 01:13:21 N (168)
730 (266) 664 MARTINE TAMMARU 1972 EST Märjamaa vald   01:14:01 00:42:35 01:13:31 N40 (58)
731   283 REMO KULDMÄE 1987 EST     01:14:15 00:42:49 01:13:38 M (264)
732 (267) 564 TEELE RING 1983 EST     01:14:15 00:42:50 01:13:38 N (169)
733 (268) 645 MAALI SUITSO 1996 EST Kose vald   01:15:28 00:44:02 01:14:56 N (170)
734 (269) 556 Erika Reimann 1954 EST Järva maakond   01:15:43 00:44:17 01:15:22 N60 (10)
735 (270) 451 SIGRID OJAVEE 1994 EST HARJUMAA TALLINN   01:16:43 00:45:18 01:16:30 N (171)
736 (271) 486 Kaidi Peterkop 1994 EST Tallinn   01:17:00 00:45:35 01:16:36 N (172)
737 (272) 830 ANNA BAYKOVA 1954 EST     01:19:12 00:47:46 01:18:38 N60 (11)
738 (273) 743 Kätlin Vahter 1990 EST Kuressaare   01:20:25 00:48:59 01:19:52 N (173)
739 (274) 820 DAGNE OIDSALU 2005 EST Kehtna vald   01:22:37 00:51:12 01:21:55 N16 (10)
740 (275) 216 KAISI KASK 1987 EST Tallinn   01:24:57 00:53:32 01:24:23 N (174)
741 (276) 520 KRISTEL PUUSEPP 1989 EST Tallinn Lindomare 01:24:57 00:53:32 01:24:23 N (175)
742 (277) 230 LAURA KIKAS 1979 EST Tallinn   01:25:17 00:53:52 01:24:32 N (176)
743 (278) 119 HEDDI ERIKSON-KIVESTE 1982 EST Paide vald   01:26:57 00:55:31 01:26:13 N (177)
744 (279) 706 KAIRE TOBIAS 1989 EST Tallinn   01:27:40 00:56:14 01:27:00 N (178)
745 (280) 839 Eve Pai 1958 EST Tartu maakond   01:29:25 00:57:59 01:28:41 N50 (20)
746 (281) 519 GALLY PUUSALU 1972 EST Salme vald   01:30:55 00:59:30 01:30:18 N40 (59)
747 (282) 252 HELGA KOIT 1948 EST Salme vald   01:30:56 00:59:30 01:30:18 N60 (12)
748 (283) 568 ANNIKA ROKK 1978 EST Harjumaa/Tallinn RMIT/RMIT SK 01:33:01 01:01:35 01:32:17 N (179)
749 (284) 534 MERJE RASK 1978 EST Paide   01:35:12 01:03:46 01:34:29 N (180)
750 (285) 684 HELENA TEEARU 2001 EST Tallinn HITSA/Telia SK 01:38:37 01:07:11 01:37:55 N16 (11)
751 (286) 683 NELE TEEARU 1969 EST Harjumaa/Tallinn HITSA/Telia SK 01:38:37 01:07:11 01:37:55 N40 (60)
DNF   848 Raul Kaljuraid 1972 EST Harjumaa         M40  
DNS   2 Jaanus Kallaste 1986 EST Harjumaa Treeningpartner Adidas Jooksutiim       M  
DNS   4 Veiko Sulev 1980 EST Tallinn Kaitsevägi       M  
DNS   12 Ain Kilk 1967 EST Tallinn Eesti Worldloppeti Klubi       M50  
DNS   20 JÜRGEN KÜLM 1997 EST   TreeningpartnerDiadora       M  
DNS   25 Eero Mõttus 1974 EST Tallinn Täppsportlased       M40  
DNS   36 ASTRID MAI BARSEGJAN 1996 EST Harjumaa/Tallinn Treeningpartner Diadora Noortetiim       N  
DNS   63 MERT 0LESK 2001 EST   Rapla Vesiroosi Gümnaasium       M16  
DNS   67 BIRGER AAVIK 1987 EST Tallinn Lindomare       M  
DNS   76 Ats Allikmets 1988 EST Tallinn KPMG       M  
DNS   89 Dmitri Aristov 1993 EST Kohtla-Järve Treeningpartner Adidas Jooksutiim       M  
DNS   91 SABRI ASUKÜLA 1997 EST Raplamaa/Kehtna vald         M  
DNS   99 Sandra Õnne 1991 EST Tartu         N  
DNS   108 ALEKSANDRA DOBRÕNINA 1992 EST Tallinn Olympic casino eesti as/Spordiselts       N  
DNS   149 KATRIN HEIN 1985 EST Pärnu SEB Pank/Pärnu Kahe Silla Klubi       N  
DNS   153 Kaie Henno 1970 EST Tartu SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE       N40  
DNS   154 Tannar Henno 1962 EST Tartu SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE       M50  
DNS   157 LAURI HOLLO 1981 EST   Järvakandi Kool       M  
DNS   178 KAIRIIN JÕEMETS 1991 EST Saue vald         N  
DNS   180 MADIS JÕGI 1992 EST Tallinn Lindomare OÜ       M  
DNS   181 ANDRE JÕGI 1974 EST Tallinn         M40  
DNS   182 Anu Jõulu 1993 EST Harju maakond Turba Running Club       N  
DNS   188 JAANUS JOASOO 1985 EST Tallinn TallinnStrong       M  
DNS   199 ANNE-LII KALDVEE 1966 EST Rõngu vald annelii.kaldvee@gmail.com       N50  
DNS   203 Danel Kangro 1987 EST Võru SK ProRunner       M  
DNS   206 Sergei Karelin 1982 EST Tallinn G4S Spordiklubi       M  
DNS   217 ARMIN KASK 1979 EST Tallinn         M  
DNS   225 LEO KÄIGE 1972 EST Tallinn         M40  
DNS   232 PEETER KIRPU 1953 EST Tallinn Paide,TriSmile       M60  
DNS   234 Riho Kirsipuu 1996 EST Tallinn Audentese Spordiklubi       M  
DNS   246 KRISTO KIVISILD 2001 EST   Järvakandi Kool       M16  
DNS   259 KAISA KOOLMA 1990 EST Rapla vald         N  
DNS   265 PEETER KORZETS 1959 EST   OÜ Wolfgang/Maitim       M50  
DNS   272 RAUL KREBS 1987 EST Tallinn Lindomare       M  
DNS   282 Kristi Kuldkepp 1988 EST Tartu SK Prorunner       N  
DNS   284 Aet Kull 1964 EST Harju maakond         N50  
DNS   296 Ketlin Kuuskne 1988 EST Harjumaa/Keila Ensto Ensek AS/Ühinenud gängstaräpparid       N  
DNS   306 LEILA LAHTVEE 1984 EST Tartu         N  
DNS   310 Andrei Lambinen 1985 EST Tallinn         M  
DNS   312 KATRIN LANGE 1972 EST Järvamaa/Ambla vald Aravete Agro       N40  
DNS   313 MAARJA LAOS 1984 EST Tallinn Telia SK       N  
DNS   319 Viktor Laurmaa 1983 EST Tallinn ABB/ABB Spordiklubi       M  
DNS   324 Eero Lõhmus 2004 EST Viljandi Viljandi Põhjakotkas       M16  
DNS   333 Karin Lehtme 1983 EST Tallinn Vestex Group OÜ       N  
DNS   339 RISTO LEPP 1990 EST           M  
DNS   341 Teet Leppänen 1982 EST Tallinn         M  
DNS   357 Tiit Luht 1965 EST Tallinn Tiit Luha Kinnisvarateenused/       M50  
DNS   377 Merlin Mürk 1987 EST Võru SK ProRunner       N  
DNS   414 Eerik Muuli 1993 EST Tartu SK ProRunner       M  
DNS   418 SLVIA NARVIK 1967 EST Viimsi vald         N50  
DNS   420 Kateriina Nõlve 1984 EST Tallinn         N  
DNS   463 Joosep Paats 1994 EST Tartu Selver       M  
DNS   464 ANDRY PADAR 1992 EST Tallinn         M  
DNS   465 LAURI PAEVEER 1983 EST Tallinn Lindomare OÜ       M  
DNS   473 MARTIN PARRO 1984 EST HARJUMAA TALLINN Columbus Eesti AS/MTÜ Paide-Türi Rahvajooks       M  
DNS   484 Monika Peetson 1976 EST Pärnu maakond         N40  
DNS   513 Mare Pukk 1958 EST Harju maakond Turba Running Club       N50  
DNS   523 Vahur Raba 1996 EST Pärnu maakond         M  
DNS   530 Rain Randlepp 1989 EST Tallinn Kaitseliidu Allohvitseride Kogu       M  
DNS   533 Sander Rannus 1989 EST Tallinn MTÜ Spordiselts       M  
DNS   537 KRISTJAN RAUDE 1983 EST Harjumaa/Tallinn WWW Marketing OÜ/WSI Cycling       M  
DNS   546 Lauri Räbin 1979 EST Tartu maakond SK ProRunner       M  
DNS   559 Piret Reinik 1973 EST Harju maakond Treeningpartner       N40  
DNS   562 Lex Rennit 1960 EST Harju maakond AS Arco TransportAlbe Team       M50  
DNS   566 KADI ROHELPUU 1997 EST Võhma SK Võhma       N  
DNS   594 ANDRES SALM 1990 EST Tallinn Arvutiait.ee       M  
DNS   600 Nonna Sarana 1967 EST Rae         N50  
DNS   609 Siim Schvede 1994 EST Pärnu Selver       M  
DNS   613 Katrin Selin 2000 EST Sillamäe KJK"Kalev" Sillamäe       N16  
DNS   616 Ragnar Sepp 1981 EST Harju maakond Org.Com./Dimicandum SK       M  
DNS   620 Merle Siibak 1981 EST Harju maakond Sparta       N  
DNS   621 KRISTI SIIBAK 1977 EST Harju maakond         N40  
DNS   633 Oleksandr Skolozhabskyy 1975 EST Ida-Viru CYBERSHOP.EE OU/       M40  
DNS   647 Mariann Sulg 1987 EST Rapla maakond Maanteeamet/OK Orvand       N  
DNS   649 Raul Sulu 1989 EST Tallinn Registrite ja Infosüsteemide Keskus       M  
DNS   654 DANE TALL 1990 EST Rapla vald         N  
DNS   655 TIINA TALVE 1982 EST Harjumaa/Saku vald         N  
DNS   657 LENNART TAMM 2006 EST Harjumaa         M16  
DNS   658 Andres Tamm 1972 EST Tallinn Andrestoni Grupp OÜ       M40  
DNS   659 LISELL TAMM 2004 EST Tallinn         N16  
DNS   660 Taavi Tamm 1982 EST Tallinn         M  
DNS   685 Ailen Teemo 1984 EST Võru         N  
DNS   691 Juhan Telling 1967 EST Harju maakond JK Hermes       M50  
DNS   694 ALEKSEI TERESTSENKOV 1963 EST Tallinn Telia SK       M50  
DNS   715 Tauno Treier 1978 EST Tallinn INTELSYS OÜ       M  
DNS   716 Janek Trik 1978 EST Rapla         M  
DNS   725 SERGEI TSAPLÕGIN 1975 EST Harjumaa/Rae vald Sevi kodukaubad       M40  
DNS   727 Kristel Tukk 1982 EST Harju maakond Treeningpartner       N  
DNS   731 AARE TUULIK 1990 EST Tallinn Maanteeamet       M  
DNS   768 TOOMAS VAVILOV 1969 EST Tallinn         M40  
DNS   812 Piret Zupsmann 1973 EST Tartu         N40