fbpx

Paika on saanud 28. mail toimuva Rapla jooksu ajakava. Võistluskeskus avaneb kell 8:30 ja hakatakse väljastama stardimaterjale. Maratonijooksjad saavad rajale varakult, juba kell 9:30.

Lisaks toimuvad Mamma lastejooksud Sadolini spordihoone juures algusega kell 10. Täpsem info õige pea!

Sportland 5 km rahvadistants on sel aastal suunatud kõikidele liikumissõpradele, kes soovivad jooksumelu nautima tulla. Tule jalutades, vankriga, koeraga, kepikõndides või joostes. Võta ka sõbrad kaasa ja läbige see distants koos. Paremusjärjestust ei selgitata. Aega võetakse, kuid protokoll avalikustatakse tähestikulises järjekorras. 

Hepa noortejooks on võistlusjooks, mis on mõeldud kuni 26-aastastele noortele. Eelmisel aastal osutus see debüütdistantsina populaarseks ja loodetavasti tuleb ka sel aastal huvi suur. 

Atla 10 km ja Harviker poolmaraton toimuvad juba nii nagu harjumuseks on saanud. Esimene ühel 10 km pikkusel ringil ja poolmaraton kahel ringil.

Lisaks toimuvad ka 10 km Eesti meistrivõistlused maanteejooksus, mis annab võimaluse joosta Raplas koos Eesti tippudega.

Juubeli puhul on meil veel muiduki üllatusi varuks. Tule kindlasti kogu perega ja veedame üheskoos ühe meeleoluka jooksupeo!

Categories: Uudis