fbpx

Alates augustikuu algusest  on võimalik end kirja panna Rapla Selveri Suurjooksu lastejooksudele, mis toimuvad ka tänavu Mamma kui lastejooksude peasponsori egiidi ja toetuse kaasabil ning on oluline osa kogu Raplamaa suurima jooksuürituse programmist. Mamma lastejooksud toimuvad tänavugi suurest võistluskeskusest eraldi Sadolin Spordihoone juures ning traditsiooniliselt on kavas eraldi võistlusklassid kõige noorematest kuni 12-aasta vanuste jooksusõpradeni. Jooksudistantsi pikkus on 300-600 m ning võistlusrada kulgeb enamiku osast murul ehk on ka pealtvaatajatele hästi jälgitav.

Lapsed ootamas starti

Eelnevatel aastatel on Rapla Selveri Suurjooksu osalenud kuni 700 jooksjat, sel aastal on korraldajad osalejate piirmääraks pannud kuni 1000 last, et paremini kontrollida võimalikest piirangutest tulenevaid reegleid ning avanud eelregistreerimise, et oleks enne jooksu võimalik prognoosida Raplas osalevate laste koguarvu vanuseklasside kaupa. Jooksul on seekord ka väike osalustasu 2 eurot lapse kohta, mis tuleb tasuda eelregistreerimisel või sularahas kohapeal võistluskeskuses.

Iga Mamma lastejooksu lõpetaja saab medali ning teiste sponsorite poolt välja pandud auhindu, samuti pakutakse kohapeal erinevat meelelahutust ning esmakordselt on Rapla Selveri Suurjooksul kohal ka jooksu oma maskott ehk Rapla Rebane.

Eelregistreerimine Rapla Selveri Suurjooksu Mamma lastejooksudele toimub aadressil www.sportos.eu ning jooksu kodulehel www.raplaselverijooks.ee , kus on ka lisainfo ja täpsem ülevaade kogu jooksuüritusest. 

 

Näeme 18. septembril Raplas! 

Categories: Uudis