fbpx

2020. aastal toimunud Rapla Selveri Suurjooks oli meie jaoks väga eriline ning loodame, et ka seda sinu jaoks. 19. septembril tuli Raplasse üle 1000 jooksusõbra ja lisaks toimunud virtuaaljooksudest võttis osa 220 tubli sportliku inimest. Täname veel kord kõiki, kes olid sel aastal koos meiega.

Aasta-aastalt on üha rohkem lapsi ja lapsevanemaid leidnud tee Raplasse. Number 400 on selle aastane osalejate arv, mis on  suur ja muljetavaldav. Esmakordselt toimusid Mamma lastejooksud eraldi alal Sadolin spordihoone juures. Nii oli üritusel tagatud vajalik ohutus, lastel rohkem ruumi ja täiesti oma rada. Kiirustada ei olnud vaja ja ilusat sügispäeva oli võimalik koos perega nautida. Kohale ei unustanud tulla pärast kiiret suve ka Lotte! Koeratüdruk võimles ja jooksis koos lastega ning hoidis kõikide tuju üleval.

Kui soovid nendest emotsioonidest ja jooksust järgmisel aastal osa saada, siis jälgi meid kindlasti Facebookis ja Instagramis, et olla esimeste seas, kelleni info jõuab. Uuel aastal on osalejaid ootamas kindlasti palju põnevat.

Olge terved ja sportliku sügist!

Categories: Uudis