fbpx

18. septembril annakse start järjekorras üheksandale Rapla Selveri Suurjooksule. Lisaks on terve septembrikuu jooksul toimumas virtuaaljooksud, mis annab võimaluse ennast proovile panna üksi, pere või sõpradega endale sobival ajal ja kohas.

5 km distantsi nimisponsor Sportland on kõikidele osalejatele välja pannud ka erilise boonuse – 50% soodsama jooksu- ja treeningvarustuse.

„Meil on suur rõõm, et saame jooksu korraldada – ohutusnõudeid arvestades. Jooksu ettevalmistused on täies hoos! Kooliaasta on alguse saanud ja teeme aktiivset koostööd koolidega, et innustada noori noortejooksule tulema. Pakume jätkuvalt võistlusrõõmu kõikidele vastavalt oma treenitusele – nii Hepa noortejooksul* (5km), Sportlandi 5km, Atla 10 kui ka Harvikeri 21.1 km distantsil. Ja otseloomulikult ootame kõige pisemaid Mamma lastejooksudele,“ rääkis eesootavast jooksu peakorraldaja Donatas Narmont.

*Noortejooksul saavad osaleda kõik noored vanuses kuni 26 aastat k.a.

„Ja see aasta on õla alla pannud ka Sportland! Meil on suurepärased koostööpartnerid ja nimisponsorid igal distantsil, mis võimaldab meil osalejatele korraldada sportlik ja heade emotsioonidega laupäev. Kuid mis seal salata, headele tulemustele aitab kaasa õige jooksu- ja treeningvarustus. Seega on võimalik kõikidel endale varustus osta Sportlandi e-poest 50% soodsamalt põhijooksude toimumise nädalal ehk alates 13. septembrist. Unikaalne sooduskood saadetakse enne seda osalejatele registreerimisel märgitud e-mailile,“ jagas Donatas head uudist osalejatele.

Pakkumine, millest keegi ei taha ilma jääda!

Kui sa ei ole ennast jooksule veel kirja pannud, siis tasub seda teha esimesel võimalusel. Registreerida on võimalik iseteeninduses. 

!Pane tähele! Kood saadetakse kõikidele osalejatele, ka neile, kes on ennast juba varakult jooksule kirja pannud. Soodustust on võimalik kasutada kõikidel distantsidel ja virtuaaljooksudel osalejatel. Ostukorvi piirmäär on 500 eurot (täishinnas 1000 eurot). Soodustus kehtib ainult sisselogitud kliendile ja ei kehti Polar ja Powerplate toodetele, toidulisandietele ega ratastele ja tõukeratastele.

___________

IX Rapla Selveri Suurjooks TOIMUB kuid osalejad peavad järgima ohutusnõudeid. See tähendab võistlusalas käte desinfitseerimist, hoidma turvalist/ohutut distantsi teiste osalejatega ning eelkõige võistlusalale jõudes tõendama enda nakkusohutust, esitades järgmise dokumendi:

  • tõendi, mis kinnitab, et isik on COVID-19 vastu vaktsineeritud või on haiguse läbipõdenud;
  • tõendi, mis kinnitab, et tema COVID-19 test on negatiivne (PCR-test kehtivusega 72 h või antigeeni kiirtest kehtivusega 48 h).

Loe täpsemalt reeglitest SIIT.

18.septembril jooksu võistluskeskuses on võimalik teha ka tasuline test, mille hinnaks on 8€. Maksta saab SULARAHAS.

Nakkusohutust ei pea tõendama alla 18-aastased isikud.

Pealtvaatajatel ja saatjatel ei ole lubatud siseneda võistluskeskusesse ega stardi-ja finišialale. 


Categories: Uudis