fbpx

Näitleja ja saatejuht Märt Avandi, kes on ise Raplast pärit, osales eelmisel aastal Rapla Selveri Suurjooksul, jäi võistluse ja korraldusega väga rahule, samuti oma esitusega 10 km distantsil. Tulemus 45.12 on selline, mille üle oleks uhke nii mõnigi harrastussportlane. Avandi üks lemmikala on triatlon ning sealgi on tal ette näidata mitmeid tulemusi, mille saavutamiseks ei piisa lihtsalt vahel oma lõbuks sportimisest, vaid tuleb tihti ka väga tõsiseid treeninguid ette võtta. Ka uue aasta plaanides on Avandil Otepää poolpika triatloni läbimine ning osalemine Rapla Selveri Suurjooksul on üks oluline osa ja kontrollvõistlus sellele eelnevalt. “Kuna Rapla jooksu korraldajad võtsid sel aastal esmakordselt kavasse poolmaratoni, on mul plaan just see distants Raplas läbida, see oleks ka hea proovikivi jooksuvormi kontrolliks enne Otepää võistlust”, ütles Avandi.

“Soovitan poolmaratoni ka kõigile neile, kes tahavad 10 km distantsilt edasi liikuda ja end pikemal võistlusmaal proovile panna, “ innustab Avandi. “Tean, et Raplas on hea kiire rada ja suurepärane võistluse korraldus, sinna on alati hea starti minna ning ka kogu võistluskeskuse melu nautida.”

Rapla Selveri Suurjooksu peakorraldaja Donatas Narmonti sõnutsi on eelregistreerimine poolmaratoni ja ka muudele distantsidele olnud aktiivne ja see lubab oodata, et järgmise aasta maikuu lõpus saame Raplas taas tõeliselt mõnusat jooksupidu näha. “Harjutada ja treenida veel aega on.”

Categories: Uudis