fbpx

Siiri Tamm, Harviker OÜ ja Donatas Narmont

Tiit Rahkema, Atla Distillery ja Donatas Narmont

Fenster Rapla Selveri Suurjooks toimub 27. mail juba 11. korda. Stardipauk antakse neljale erinevale distantsile –  5 ja 10 km ning poolmaraton ja maraton.

Sadolini spordihoone eest antakse start ka kõige pisematele jooksusõpradele. Juba traditsiooniliseks saanud lastejooksudele oodatakse kõiki kuni 12. aastaseid lapsi.

Tänavuse poolmaratoni nimisponsoriks on Harviker OÜ, keda esindab Siiri Tamm. Poolmaratoni distantsi on toetatud ka varasemalt – seda juba ajast, kui poolmaraton lisandus Raplas võistlusdistantside hulka. Fenster Rapla Selveri Suurjooksu peakorraldaja Donatas Narmont on lepingu sõlmimise eest tänulik.

Siiri Tamm, kes läbis poolmaratoni ka ise paar aastat tagasi, tõdes, et jooks on oluline kodukoha spordivõistlus, mis on kujunenud Harvikeri töökollektiivi jaoks aasta spordisündmuseks. „Sportlikud eesmärgid ja ühiselt jooksul osalemine annavad töötajatele häid emotsioone“, sõnas Tamm. Harvikeri töötajate arv jooksuvõistlusel on aasta-aastalt kasvanud ning kõige enam tunneb ta rõõmu kogetud kambavaimu üle.

10 km distantsi nimisponsoriks on samuti Rapla ettevõtte – Atla Distillery, kes tegutseb kohalikus Rapla mõisas nimega Atla. „Hea meel on tõdeda, et Rapla Selveri Suurjooksu on toetamas inimesed ning ettevõtted, kellele kohalikud tegemised korda lähevad. Ja seda juba mitmeid aastaid järjest ning koostöö jätkub ka tulevikus,“ ütles peakorraldaja.

Loodetavasti on alanud kevad kuiv ja päikseline ning osalejatel on head tingimused jooksuks harjutamiseks.

Categories: Uudis