fbpx

Jooksule on ennast kirja pannud paljud spordisõbrad ning korraldajad otsustasid esimest registreerimisvooru pikendada. Sellest tulenevalt täiendati loosiauhindade kotti.

Põhjuseid, miks esimest soodsaima hinnaga vooru pikendati, oli mitmeid. Aasta alguses on olnud taas piirangute aeg, kuid soovime, et võimalikult paljud leiaksid spordimotivatsiooni just sel keerulisel ajal. Ja seda võimalikult soodsalt.

Lisaks on Rapla Selveri Suurjooks üks Selver Eesti Linnajooksude etapp, kuid sarjale registreerimine on esialgsest edasi lükkunud. Oma jooksusõpru ootame olenemata sellest juba ennast kirja panema. Kui siht on silme ees, siis trenni või rajale on ikka lihtsam minna.

30. mail toimuval Rapla Selveri Suurjooksul on distantsideks 21.1, 10 ja 5 km ning lastejooksud. 5 km rajal antakse eraldi start noortejooksudele, kuhu on oodatud kõik kuni 26. aastased (k.a). Lisaks saab osaleda virtuaaljooksul 24. maist kuni 13. juunini. Kõikidele lõpetajatele on medal.

Kindlasti tekib paljudel küsimus, kas jooks üldse saab toimuda ning kuidas. Korraldajad said 2020. aastal väga hea kogemuse, kuidas jooksuüritust korraldada turvaliselt ning võistlejatele ohutult. Distantsi hoidmine, autasustamise ajakava hajutamine, startide vahel võimalikult suur vahe – need on vaid mõned võimalused. Eelmine aasta näitas ühtlasi, et kevad-suvisel perioodil viirus on taandumas. Samuti virtuaaljooksud on alternatiiv, mida saame pakkuda.

Täname kõiki, kes on ennast juba jooksule kirja pannud! Panime loosiratta juurde auhindasid, et võiduvõimalus oleks veelgi suurem. Varasemalt olid auhindadena juba välja pandud Suunto 5 spordikell, Pegasuse jooksutossud Nikelt ja Ott Kiivikase treening- ning toitumisnõustamine. Nüüd lisasime sinna ühe komplekti, kuhu kuulub ajakiri Jooksja aastatellimus, joogipudel ning spordikott. Lisaks on võimalik võita viiel õnnelikul ajakiri Jooksja aastatellimus koos inspireeriva tsitaadiraamatuga „Sinu 365 uut võimalust“.

Registreeri Rapla Selveri Surujooksule koodiga rapla2021 20% soodsamalt ehk garanteeritult soodsaima hinnaga kuni 31. jaanuarini.

Võitjad kuulutame välja 1. veebruaril Rapla Selveri Suurjooksu kodulehel, Facebookis ja võtame kõigiga personaalselt ühendust.

Categories: Uudis