fbpx

Vastu tulles jooksjate soovile, pikendasime virtuaaljooksu 20. oktoobri südaööni. Kui sul ei olnud võimalik seekord kohapeale tulla, siis pane end proovile sulle sobival ajal ning rajal. Vali endale meeldiv distants – 21.1, 10 või 5 km ning avastada Eestimaa mitmekesiseid terviseradasid. Ühtlasi otsustasid Linnajooksude sarja korraldajad 28.septembril, et sarja arvestusse lähevad sel aastal ka virtuaaljooksude tulemused. Veelgi rohkem põhjust need kõik ära koguda!

Kõikidele tulemuse kirja pannud jooksjatele postitame medali. Seega on tulemuse sisestamisel oluline märkida õige postiaadress. 

Pane tähele! Kui olid kirjas tavajooksul, kuid soovid läbida jooksu virtuaalselt, siis võta meiega ühendust registreerimine@jooksja.ee

Kaasa tasub lüüa kogu sarjas, sest osavõistlusel 100 või enam kilomeetrit kogunud või kõikidel osavõistlusel osalenud jooksjad saavad auhinnaks Linnajooksude medali ja koostööpartneri auhinna, mille on välja pannud MyFitness ja Sportland.

Kõik Rapla Selveri Suurjooksu virtuaaljooksude lõpetajad saavad ja Boost Yourselfi -15% kupongi, mida saab kasutada oktoobri lõpuni. 

Hea võimalus, et proovida Boost Yourselfi uusi Training sarja tooteid!

Ootame teid postitama ka sotsiaalmeediasse. Jaga oma positiivset jooksukogemust ka sõpradega ja kutsu nad jooksma! Liikumine on lõbus!

Categories: Uudis