fbpx

Rapla Selveri Suurjooksul joosti täna (14. mai) lisaks 10 km distantsile ka poole lühemal ehk 5 km distantsil, kus võidutses meestest teist aastat järjest Tiidrek Nurme, naistest oli parim Birgit Pihelgas.

Arusaadavalt ei suutnud keegi Tiidrek Nurmele täna vastu saada. Mees läbis distantsi ajaga 14.48. “Ma oleksin võinud täna ka 10 km joosta, sest tegin pärast veel lõike otsa teised 5 km ja lisaks veel 4 km trennina. Kokku seega 14 km,” ütles Nurme. Mees oli korraldajatele lubanud, et stardib just 5 km distantsil. “Suurepärane jooks ja korraldus, ilusti sobis treeningraafikusse,” lisas Nurme. Nurme järel sai teise koha Leonid Latsepov ajaga 15.51 ja kolmanda koha Arvi Alamaa 16.55-ga.

Naistest võitis sama pika distantsi Birgit Pihelgas ajaga 18.01. Teisena lõpetanud Kelly Nevolihhini lõpuaeg täna 19.00. “Läksin lihtsalt peale. Vaatasin, mis saab. Mul on põlvega probleem, käisin massaažis. Jalad tundusid süldid,” ütles Nevolihhin.

Otsuse täna startida, tegi ta alles hommikul. Esimesed kaks kilomeetrit suutis ta  joosta koos Birgit Pihelgaga. “Siis  tundsin, et täna ei tule ja lasin tal minna. Jalad ei liikunud,” tõdes Nevolihhin. Kuna tal on lähenemas  staadionihooaeg, ei tahtnud ta ka väga tugevalt pingutada. Kolmas koht kuulus Eveli Kurele 19.47-ga.

 autor: Ahto Jakson/www.jooksja.ee
 fotod: Siim Solman

 
Categories: Uudis