fbpx

Tänavu juba üheksandat korda toimuv Rapla Selveri Suurjooks saab stardipaugud 18.septembril, kui jooksjad lähetatakse rajale 5, 10 ja 21 km distantsidel. 

Samas pole aga unustatud kõige nooremaid jooksusõpru, traditsioonilisel ja populaarsel Mamma Lastejooksul saavad samal päeval Sadolin spordihoone juures jooksurõõmu nautida kõik väikesed jooksusõbrad kuni 12 eluaastani.

Mamma kaubamärki esindav Saarioinen AS-i juhatuse esimees Aivo Varem ja Rapla Selveri Suurjooksu peakorraldaja Donatas Narmont kirjutasid hiljuti alla koostöölepingule, millega Mamma toetab ka sel aastal Rapla jooksugala lastejookse.Üritust väisas Mamma poolt toetatav tipp-purilaudur Ingrid Puusta, kel seisab varsti ees Tokyo olümpiale minek.

Samuti sai esimest korda näha Rapla Selveri Suurjooksu maskotti Rapla Rebast, kes oma energilisuse ja positiivsusega kõiki Raplasse jooksma kutsub.

Korraldajad loodavad, et meid ootab ees ilus sportlik suvi ning sügisel septembris saab Raplas palju puhanud ja rõõmsaid inimesi jooksmas näha.
 
Foto: Siim Solman
 
Categories: Uudis