fbpx

Rapla Selveri Suurjooks toimub tänavu 18.septembril ning hetke plaanide kohaselt antakse Raplas stardid 5 km, 10 km ja poolmaratoni ehk 21 km distantsidele. Klassikaline 10 km on Raplas toimuva jooksuürituse üks alustalasid olnud juba aastaid ning Rapla “kümneka” distants on tuntud selle poolest, et kiirele ning korrektselt mõõdetud ja passistatud rajale tullakse jooksma oma isiklikku rekordit. Ja mis seal salata, paljudel juhtudel on see ka õnnestunud. Kirsiks tordile jooksis Tiidrek Nurme eelmisel aastal Raplas ka Eesti 10 km maanteejooksu rekordi 29.04 ja tuli sellega Eesti meistriks Roman Fosti ees. 

Sel nädalal sõlmisid Raplamaal asuv Atla Distillery, keda esindas Tiit Rahkema ja Rapla Selveri Suurjooksu peakorraldaja Donatas Narmont omavahelise koostöölepingu, mille kohaselt toetab Atla Raplas 10 km jooksu korraldamist nii tänavusel kui järgmisel aastal, mil on Rapla Selveri Suurjooksu korraldamise 10.juubeliaasta. Atla juht Tiit Rahkema on ise endine kõva jooksumees ning kui kunagi konkureerisid Narmont ja Rahkema koos jooksurajal, siis nüüd pannakse ühiselt õlg alla kodukandi suurima jooksuürituse korraldamisele. 

Kõikidel huvilistel on võimalus end jooksule kirja panna jooksu kodulehel www.raplaselverijooks.ee ja Sportose kodulehel www.sportos.eu. Lisaks on kavas ka virtuaaljooksud ning lastejooks, millele eelregistreerimine avatakse praeguste plaanide kohaselt aprillikuus. 

Korraldajad ja jooksu koostööpartnerid loodavad peatset üldise olukorra paranemist ning soovivad kõigile tänavusel Rapla Selveri Suurjooksul osaleda soovijaile head harjutamist ning tugevat tervist ja positiivset meelt!

Fotol: Tiit Rahkema ja Donatas Narmont koostöölepingu sõlmimise järel positiivselt tulevikku vaatamas.