fbpx

Hoolimata sellest, et praegu möllab väljas veel talv ja pakane ning ka koroona on meid jätkuvalt kimbutamas, loodavad Rapla Selveri Suurjooksu korraldajad, et kevade tulekuga sulab nii lumi kui lahkub paha haigus ning saame kõik taas normaalset ja positiivsete emotsioonidega elu nautida, mille üks osa on kindlasti ka sportimine ja jooksmine kui kogu spordi alustala. 

Rapla Selveri Suurjooks peetakse tänavu juba üheksandat korda ning praeguste plaanide kohaselt antakse Raplas stardid 5 km, 10 km ja poolmaratoni ehk 21,1 km distantsidele laupäeval, 18.septembril. Poolmaraton lisandus Raplas kavasse kõige hiljem ning eelmisel aastal sai distants ka nimitoetaja eduka Raplamaa ettevõtte Harvikeri näol. Harvikeri juht Siiri Tamm on ise aktiivne harrastussportlane, läbis ka ise eelmisel aastal Raplas poolmaratoni ajaga 1.55.32 ning saavutas sellega naiste arvestuses 20.koha. Siiril on plaanis jooksul osaleda ka sel aastal ning oma kollektiivist võimalikult palju spordihuvilisi töötajaid Rapla Selveri tänavusele suurjooksule välja tuua. 

Sel nädalal sõlmisid Harviker ja Rapla Selveri Suurjooksu peakorraldaja Donatas Narmont omavahelise koostöölepingu, mille kohaselt toetab Harviker Raplas poolmaratoni korraldamist nii tänavusel kui järgmisel aastal, mil on Rapla Selveri suurjooksu korraldamise 10.juubeliaasta. 

Kõikidel huvilistel on võimalus end jooksule kirja panna jooksu kodulehel www.raplaselverijooks.ee ja Sportose kodulehel www.sportos.eu. Lisaks on kavas ka virtuaaljooksud ning lastejooks, millele eelregistreerimine avatakse praeguste plaanide kohaselt aprillikuus.

Korraldajad ja jooksu koostööpartnerid soovivad kõigile tänavusel Rapla Selveri Suurjooksul osaleda soovijaile head harjutamist, mõnusat kevade ootust ning tugevat tervist ja positiivset meelt!

 
Video: Rapla Selveri Suurjooksu korraldaja Donatas Narmont ja Harvikeri juht Siiri Tamm.