fbpx

26. mail 2019. aastal toimub VII Rapla Selveri Suurjooks, millele registreerimine on avatud 23. novembrist. Eelneval kuuel aastal on kõikidel spordisõpradel olnud võimalik läbida 10 ja 5 km distants joostes, käies või kepikõndi harrastades. VII Rapla Selveri Suurjooksul antakse esmakordset start ka poolmaratonile. Distants joostakse Raplas kahe olemasoleva 10 km ringi baasil, mis võimaldab ka poolmaratoni rajale minejatel häid aegu näidata ning isiklikke tipptulemusi üritada.

 „Poolmaraton on ütlemata mõnus jooksudistants – ühest küljest on 21,1 km piisavalt pikk ja väljakutset pakkuv, kuid samas näiteks suvisteks maratonideks valmistujatele hea ettevalmistus. Samuti ootame teistele distantsidele osalema kõiki, kes soovivad joosta, käia või kepikõndi harrastada. Kõik väiksed jooksusõbrad saavad panna end proovile lastejooksudel. Rapla Selveri Suurjooksule on oodatud ka kõik lapsevanemad vankritega, mis annab võimaluse ka perekondlikult veeta mõnusalt üks sportlik pühapäev,“ ütles Rapla Selveri Suurjooksu peakorraldaja ning ajakirja Jooksja väljaandja Donatas Narmont.

„Idee tuua poolmaraton Rapla Selveri Suurjooksu programmi annab ka jooksu tutvustamiseks paremad ja senisest mitmekesisemad võimalused,“ lisas Rapla Selveri Suurjooksu turundusjuht Piret Viherpuu, kelle sõnutsi on saabunud just paras aeg, et seitsmendat korda peetaval jooksul uusi tuuli korraldusse sisse tuua. “Üllatusi on meil veel, aga iga asi omal ajal”, andis Viherpuu Raplas toimuva jooksu korraldajate ambitsioonikatest plaanidest märku.

 VII Rapla Selveri Suurjooksu erinevatele distantsidele saab registreeruda siin. 20. novembrist kuni 30. novembrini on võimalik registreerida 30% soodsamalt, kasutades koodi start2019.

Categories: Uudis