fbpx

Ühistregistreerimises saab end kirja panna 100+ rajale (vähemalt 3 osavõistlust) või kõigile 7-le osavõistlusele mistahes ajavõtuga distantsile. Üksikutele üritustele ühisregistreerimises kirja panna ei saa.

Selver Eesti Linnajooksud 2017 sarja kuulub 7 osavõistlust:

Rapla Selveri Suurjooks – Rapla – 14. mai 2017
Narva Energiajooks – Narva – 10. juuni 2017
Eesti Ööjooks – Rakvere – 12. august 2017
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks – Pärnu – 3. september 2017
SEB Tallinna Maraton – Tallinn – 9.-10. september 2017
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks – Paide-Türi – 1. oktoober 2017
Tartu Linnamaraton – Tartu – 7. oktoober 2017

Jooksusari loob stiimuleid nii tipptasemel jooksjatele kui harrastajatele. Kõigil seitsme osavõistluse peale vähemalt sada kilomeetrit läbinutele, ehk „100+“ arvestuses paremate osas toimub punktiarvestus, mille põhjal selguvad sarja parimad. Punktisüsteemiga saab tutvuda siin

Selver Linnajooksud sarjas osalemine on jõukohane igale jooksuharrastajale. Distantse saab valida ja kombineerida selliselt, et kogu sarja peale 100 km kokku tuleks. Näiteks „100+“ raja läbimiseks ei pea osalema kõigil osavõistlustel, samuti ei pea ilmtingimata läbima maratoni. Jooksvat arvestust osavõistluste pikkade distantside lõikes (varasem Kuldrada) peetakse finišiprotokollide põhiselt ja lisatakse iga osavõistluse järgselt Linnajooksude kodulehele internetis.

Kõik harrastajad, kes „100+“ raja läbivad saavad Selver Linnajooksude medali ja auhinna koostööpartnerilt. Osalejad, kes on läbinud mistahes ajavõtuga distantsi kõigil seitsmel osavõistlusel, saavad kirja osaluskorra ning autasustatakse Linnajooksude medaliga.

Categories: Uudis