fbpx

23-30. septembril toimub Eestis kaheksandat korda spordinädal, mille  eesmärgiks on suurendada liikumisharrastusega tegelevate inimeste arvu ja tõsta liikumis- ja tervisealast teadlikkust. Spordinädala 2022 läbiviijateks Eestis on Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile. 

Spordinädal saab alguse Eesti suurima koolinoorte spordiüritusega – heategevuslik Teatejooks, kuhu on oodatud osalema 5.-9. klasside õpilased. Nädala jooksul toimub palju põnevaid sündmusi üle Eesti. Täpsemalt saab vaadata Spordinädala kalendrist.

Rapla Selveri Suurjooks toimub küll kevadel, kuid otsustasime Spordinädala algusega avada registreerimise 11. Fenster Rapla Selveri Suurjooksule, mis toimub 27. mail 2023. aastal. 

Nädala jooksul on hinnad kõige soodsamad ja seejärel algab esimene registreerimise voor, mis kestab käesoleva aasta lõpuni. 

NB! Jooksu distantsid on 2023. aastal kõik mõõdetud ja passistatud. Rajamärgistusele ja suunajate väljaõpetamisele on pööratud suuremat tähelepanu ja ressurssi, et vältida 10. jooksul tekkinud segadusi. Maratoni uus rada on väljatöötamisel ning ei ole enam neljal ühesugusel ringil. 

Categories: Uudis