fbpx

Alates 2. juunist alustame kepikõnni ühistreeningutega Raplas. Teisipäevaseid treeninguid, mis algavad kell 18.30 juhendab Toomas Kõiv, kes kasutab BungyPump’i keppe ehk vedrukeppe. Läbiviidavad harjutused annavad mõnusa koormuse ning on põnev vaheldus ka neile, kes on kepikõndi varem juba harrastanud. Neljapäevased treeningud algavad kell 18.00 ja juhendajaks on pikaajalise kogemusega liikumisnõustaja Rene Meimer. Käimiskeppe on mõlema treeningu jaoks võimalik laenutada kohapeal.

Kui sul ei ole varasemat kokkupuudet kepikõnniga olnud, siis on see just suurepärane võimalus leida endale uus harrastus, mis aitab hoida vaimu värske ja keha terve. Tule naudi sportlike õhtuid Raplas ja valmistume üheskoos 19. septembril toimuvaks VIII Rapla Selveri Suurjooksuks. 5 kilomeetri distants on just mõeldud kepikõnni harrastajatele ning on mõnus väljakutse kõikidele. 

Teisipäeval toimuvate treeningute maksumus on 5€, kui sul on endal juba olemas BungyPump’i kepid, siis on osalustasu 3€. Neljapäeviti toimuvad treeningud on TASUTA.

Kõik treeningud algavad Rapla Sadolini Spordihoone taga asuva terviseraja juures.

Palun anna enda huvist teada treeningule eelnevaks õhtuks, kirjutades registreerimine@jooksja.ee, nii saame sulle tagada käimiskepid.

Jälgi Instagramis ning Facebookis Rapla Selveri Suurjooksu lehte ja liitu üritustega. Jagame seal pidevalt infot treeningute toimumise kohta.