fbpx

Juunikuu on kostitanud meid sooja suvega – loodetavasti on sinna mahtunud juba ka mõnusas koguses liikumist. Kuumad ilmad on toonud meie lugejateni eriti hea pakkumise. Telli ajakiri Jooksja aastaks (ilmub 6 numbrit aastas) 16€ eest (tavahind 24€). Nii saad lugemist nautida ka kõige külmemal ajal. Kasuta võimalust, sest nii hea hinnaga tellimisvõimalust see aasta enam ei tule ☺️.

Kui Sul juba on tehtud tellimus, siis see pikeneb pärast selle lõppu. 

Pakkumine kehtib kuni 16. juulini. Tellimus hakkab kehtima järgmisest numbrist.

Millest saab lugeda Jooksja suvenumbrist?

Juunikuu Jooksja kaanel on noor triatleet Henry Räppo, kes suure tuhinaga oma karjääriredelil ülespoole ronib. Loost tuleb välja, kuidas kohusetundlikkus ja armastus oma spordiala vastu viivad sihile.  Lugemist on kogu ajakirjas ikka taas mõnuga. Teeme tagasivaate Fenster Rapla Selveri Suurjookule, Tipust Topini teatejooksule ja SunRun elamusjooksule. Lisaks on rubriigis treeningnõuandeid, Budapesti MMi ootusärevust ja põhjalikku vaadet keskmaajooksjate ajalukku. Triatloni rubriiki ehivad kaks kaunist naistriatleeti – Rosemary Rits ja Laura-Liis Juursalu. Mõlemal neil sära silmis ja eesmärgid paigas.  
 Jalgrattavõistlustest teeb ülevaate Andres Lekko. Suvisest kuumusest vaatame veel sisse Eesti Suusaliidu tegemistesse ja meenutame 2022. aastal toimunud Denali ekspeditsiooni, mis oli eestlaste jaoks eriti edukas.  Ajakirja lõpuosas leiate Endla Vaheri harjutused välijõusaalis ja soojadele ilmadele kohased artiklid keha jahutamisest sportimise ajal ning värskendavad suvised retseptid.  Traditsiooniliselt ei puudu ka Priit Pulleritsu kolumn.
Categories: Uudis