fbpx

VII Rapla Selveri Suurjooks toimub 26. mail 2019. aastal. Esmakordselt valmib kõikidele lõpetajatele kingitavate medalite kujundus laste ja noorte joonistuskonkursi kaudu.

Medali kujunduse leidmiseks toimub lastele ja kuni 19-aastastele noortele mõeldud joonistuskonkurss. Konkursile saab töid esitada 22. novembrist kuni 21. jaanuarini. „Rapla Selveri Suurjooks toimub 2019. aastal seitsmendat korda. Igal aastal tuleb jooksma üha rohkem lapsi ja noori, mille üle meil korraldajatena on väga hea meel. Selleks, et nad saaksid anda enda panuse jooksule märgiliselt, kuulutame esmakordselt välja joonistuskonkursi. Võidutöö kujundus koostöös medalimeistritega jõuab kõikidele lõpetajatele kingitavatele medalitele,“ ütles Rapla Selveri Suurjooksu peakorraldaja Donatas Narmont.

Joonistuskonkursi parimate tööde valimine toimub rahvahääletusel Facebookis Rapla Selveri Suurjooksu lehel. Hääletus toimub 28. jaanuarist-1. veebruarini. Rahvahääletusel valitakse välja viis parimat. Üldvõitja viiest tööst valib žürii ja sellest kujundatakse VII Rapla Selveri Suurjooksu medal. Kõikide osalejate nimed avalikustatakse Rapla Selveri Suurjooksu kodulehel ja ajakirjas Jooksja, kus tuuakse välja ka joonistuskonkursile laekunud piltidest valik. Võidutöö autori joonistusest tehakse VII Rapla Selveri Suurjooksu medal ja lisaks saab auhinnaks Eesti parimalt jooksjalt Tiidrek Nurmelt jooksusärgi koos autogrammiga ning kinkekorvi Selverilt. Lisaks saavad viis parimat auhinnaks 30€ väärtuses Partner kinkekaardi, ajakirja Jooksja aastatellimuse ning soovi korral tasuta osaluse VII Rapla Selveri Suurjooksul.

Head kaasalöömist!

KONKURSI TINGIMUSED

 • Konkursil on oodatud osalema kõik lapsed ja kuni 19-aastased noored.
 • Igaüks võib esitada kuni 2 tööd.
 • Joonistada tuleb pilt või kujundus, mille teema on „VII Rapla Selveri Suurjooks“.  Peale peab olema märgitud “Rapla Selveri Suurjooks” või “2019”.
 • Joonistus peab olema kujundatud A4 paberil kujutatud ringi sisse, mille diameeter on 6 cm. Joonistamiseks sobiva ringiga lehe saad välja printida siit. Ringi võib A4 lehele joonestada ka käsitsi.
 • Joonistus võib olla nii mustvalge kui ka värviline.
 • Disainimisel peaks arvestama eripära, et medal valmistatakse metallist.
 • Joonistusleht tuleb toimetada Kehakultuur OÜle voltimata kujul ja kinnises ümbrikus, mille peale on kirjutatud märksõna „Joonistuskonkurss „VII Rapla Selveri Suurjooks““
 • Joonistuslehe teisele küljele tuleb trükitähtedega kirjutada autori ees- ja perekonnanimi ja vanus. Lisaks tuleb märkida lapsevanema nimi, telefoninumber ja e-posti aadress. Kui tööl on juhendaja, siis palume märkida ka tema nime.
 • Joonistuste esitamise tähtaeg on 21. jaanuar 2019. Joonistatud tööd tuleb saata postiga (postitempel peab olema mitte hilisem 21. jaanuar 2019) aadressil: Sõjakooli 10/Marsi 4, Tallinn, 11316, Harju maakond
 • Võistlusele esitatud töid autoritele ei tagastata.
 • Osaleja annab esitatud pildiga konkursi korraldajale üle õigused seda pilti avalikus ruumis tasuta kasutada, sh avaldada veebis, trükistes ja medalitel.
 • Osalejate nimed avalikustatakse VII Rapla Selveri Suurjooksu Facebookis, kodulehel ja ajakirjas Jooksja. Kui nime avalikustamist ei soovita, siis palume vastav info joonistuslehe teisele küljele märkida.

 

Categories: Uudis